Filtr powietrza Alco Filter

Alco FilterFirma Alco Filter produkuje filtry dla wszystkich silników spalinowych. Firma od lata dostarcza swoim odbiorcom i klientom indywidualnym najlepszej jakości produkty. Specjalizuje się w produkcji filtrów samochodowych: kabinowych, paliwa, oleju oraz powietrza. Dla firmy priorytetem jest innowacyjność i jakość produktów, mogących sprostać nawet najbardziej wymagającym silnikom.


Filtry powietrza
to bardzo ważny element wszystkich silników samochodowych. Ich celem jest oczyszczenie zasysanego wraz z paliwem powietrza, w celu wyłapania cząstek stałych takich jak zanieczyszczenia chemiczne, pył, kurz, piach oraz inne. Czystsze powietrze zapewnia efektywne spalanie oraz pracę silnika. Oczyszczone powietrze nie niszczy metalowych elementów silnika takich jak zawory, wtryskiwacze lub innych delikatnych części elektrycznych. Istotna zatem jest regularna wymiana zużytych filtrów, unikając sytuacji dostania się pyłów powodujących tarcia i przedwczesne zużycie.


Alco do produkcji filtrów powietrza wykorzystuje najlepsze materiały dostępne na rynku. Filtry Alco wykonane są z wytrzymałych elementów filtrujących, charakteryzujących się wysoką zdolnością zatrzymywania zanieczyszczeń. Wysoce zaawansowane surowce w połączeniu z innowacyjną Filtr powietrza Alcotechniką fałdowania i konstrukcją filtrów pozwalają na maksymalne zwiększenie ich wydajności. Ponad to wykorzystanie elementów wzmacniających takich jak druty, rdzenie czy ramki gwarantują wzmocnienie filtrów. Wszystkie filtry powietrza Alco odporne są na wahania temperatur oraz impregnowane tak, aby materiał filtrujący uzyskał właściwą konsystencję.


Produkty marki Alco uważane są za jedne z lepszych na rynku. Dzięki wyeliminowaniu w pierwszej fazie produkcji pracy operatora, produkcja odbywa się automatycznie, minimalizując błędy ludzkie. Filtry Alco poddawane są stałym kontrolom i testom. Zaufaj więc ekspertom i wybierz sprawdzone filtry powietrza Alco Filters.

 
Filtry powietrza w iParts.pl

Filtr powietrzaFiltr powietrza jest ważnym elementem układu dolotowego silnika, ponieważ zapobiega przedostawaniu się do jednostki napędowej zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu. Dostarczając tylko czyste powietrze, będące wraz z paliwem ...

Sprawdź Filtr powietrza