Filtr paliwa Knecht

KnechtProdukty marki Knecht od lat wytwarzane i dystrybuowane są przez firmę Mahle. Początki firmy Mahle sięgają lat 20 ubiegłego wieku i od tego czasu ich produkty podbijają rynek motoryzacyjny. Obecnie części samochodowe tej firmy wykorzystywane są jako elementy pierwszego wyposażenie samochodów wielu marek amerykańskich, azjatyckich i europejskich aut. Jedną z głównych linii produkcyjnych są filtry samochodowe.


Filtry paliwa odpowiadają za oczyszczanie i zatrzymywanie powstałych podczas produkcji i przechowywania zanieczyszczeń, takich jak m.in. kurz, pył, cząstki stałe oraz inne. Nie przestrzeganie zasady regularnej kontroli stanu filtra paliwa Twojego samochodu oraz zbyt długa jego eksploatacja powodować może nieodwracalne uszkodzenia mechaniczne układu paliwowego lub kosztowną awarię silnika. Inwestycja w nowy filtr paliwa z reguły nie przekracza kilkudziesięciu złotych, a przyczynia się do wzrostu wydajności silnika i układu rozruchowego. Głównymi problemami związanymi z zatkaniem filtra paliwa są kłopoty z uruchomieniem silnika, zwiększenie siły tarcia, spadek osiągów i płynności jazdy. Na pozór proste usterki okazać się mogą kosztowne, a ich cena kilkakrotnie wyższa niż wymiana filtra na nowy.


Nie ryzykuj, zadbaj o stan silnika i wybierz sprawdzoną markę - postaw na Knecht. Filtry Knecht zapewniają doskonałą filtrację paliwa oraz efektywne spalanie. Stosowanie najwyższej jakości materiałów umożliwia usuwanie wszelkich, nawet najdrobniejszych zanieczyszczeń chroniąc układ zasilania przed zużyciem i korozją. Wykorzystywanie najlepszych uszczelniaczy i bibuł zapewnia szczelność konstrukcji oraz jej trwałość.
Wśród produktów filtrujących paliwo marki Knecht znajdziemy tradycyjne filtry paliwa, filtry paliwa Diesel oraz wymienne wkłady filtrujące.

 Filtr paliwa Knecht

Niezależnie od tego co wybierzemy, produkty te spełniają najwyższe wymagania silników:
- wielowarstwowa filtracja i separacja zanieczyszczeń,
- minimalizacja strat ciśnienia,
- zwiększona ilość włókiem filtracyjnych,
- kompaktowa obudowa,
- innowacyjny 2 warstwowy system oddzielania wody,
- automatyczny system usuwania wody,
- zwiększona separacja cząsteczek w silnikach Diesla,
- wzmocniona konstrukcja.

 
Filtry paliwa w iParts.pl!

Filtry paliwa montowane w samochodach oczyszczają paliwo z cząstek stałych, które mogą przedostać się do niego w wyniku procesu produkcji, transportu lub magazynowania. Ponadto, oddzielają wodę w postaci ciekłej od tej w postaci skroplonej. Obecne w powietrzu cząstki i woda przedostają się do paliwa poprzez odpowietrznik ...

Sprawdź Filtr paliwa