Filtr kabinowy Knecht

KnechtMarka Knecht jest znana na całym świecie. Jej właścicielem jest powstała w latach 20 ubiegłego wieku firma Mahle. Produkty Knecht to wysoce zaawansowana jakość. Gwarantują one dużą wydajność oraz poprawę pracy Twojego samochodu. Ich stosowanie pozwala unikać kosztownych napraw i awarii.  Knecht od lat cieszy się stale rosnącą popularnością i zaufaniem kierowców, co dostrzec możemy w ilości pozytywnych komentarzy z ich strony. Produkty Knecht wykorzystywane są jako elementy pierwszego wyposażenie wielu marek amerykańskich, azjatyckich i europejskich aut.


Zadaniem kabinowych filtrów samochodowych jest zatrzymywanie zanieczyszczeń dostających się do kabiny samochodu wraz z zasysanym powietrzem. Jeżeli filtr kabinowy zostanie zatkany, zanieczyszczenia gromadzą się wewnątrz samochodu. Pamiętajmy o regularnej wymianie filtra. Pozwoli nam to chronić zdrowie zarówno nas kierowców, jak i pasażerów. Czyste powietrze wpływa na naszą koncentrację za kółkiem oraz wzrost komfortu jazdy.


Filtry Knecht
redukują ilość zanieczyszczeń dostających się wraz z powietrzem, chroniąc system wentylacji i klimatyzacji oraz zwiększając bezpieczeństwo poprzez wyeliminowanie problemu zaparowanych szyb. Dzięki filtrom Knecht czystsze są zarówno nasze płuca, jak i fotele, podsufitka oraz całe wnętrze pojazdu. Filtry Knecht charakteryzują się również wysoką absorpcją zanieczyszczeń, szczelnym i wytrzymałym mocowaniem oraz trwałym łączeniem poszczególnych elementów.


Filtry kabinowe Knecht:


Filtr kabinowy przeciwpyłowy – to standardowy filtr cząstek stałych, charakteryzuje się on wysoką absorpcją zanieczyszczeń, odpornością na uszkodzenie, szczelnością i wydajnością. Zapewnia ochronę przed pyłami znajdującymi się w powietrzu, nawet w trudnych warunkach.

Filtr kabinowy Knecht
Filtr kabinowy węglowy – zawiera elementy aktywnego węgla eliminując szkodliwe spaliny, zapachy i zanieczyszczenia. Zbudowany jest z wkładów harmonijkowych o trzech warstwach – dwie warstwy materiałów nieplecionych oraz warstwa węglowa.


Obecność filtrów Knecht minimalizuje nacisk powietrza na wentylatory, wyciszając szumy oraz wydłużając bezawaryjny czas ich pracy. Filtry kabinowe Knecht to również gwarancja naszego zdrowia i bezpieczeństwa, więc nie wahaj się – wybierz Knecht.

 
Filtry kabinowe w iParts.pl!

Filtr kabinowyFiltry kabinowe, nazywane przeciwpyłkowymi, są coraz częstszym elementem wyposażenia nowych samochodów, zwłaszcza jeśli posiadają one klimatyzację. Wprawdzie nie stanowią części technicznej pojazdu, w związku z czym nie ...

Sprawdź Filtr kabinowy - przeciwpyłkowy

Powiązane części samochodowe KNECHT