Filtr kabinowy Hengst

HengstFirma Hengst powstała prawie 60 lat temu w Niemczech. Hengst Filter zajmuje się produkcją najlepszej jakości filtrów samochodowych: filtrów oleju, paliwa, powietrza oraz filtrów kabinowych. Profesjonalizm i jakość wytwarzanych przez nią części samochodowych uhonorowana została licznymi nagrodami i wyróżnieniami w dziedzinie motoryzacji. Firma ceniona jest przez wielu specjalistów branży motoryzacyjnej.


Filtry kabinowe Hengst oczyszczają powietrze dostające się do kabiny Twojego samochodu ze spalin, kurzu, pyłów, sadzy oraz innych zanieczyszczeń. Ich zastosowanie nie przyczynia się do polepszenia pracy silnika, jednak pozwala chronić zdrowie kierowcy i pasażerów – szczególnie osób narażonych na alergię i astmę. Filtry Hengst polepszają komfort jazdy oraz zabezpieczają system ogrzewania i klimatyzacji Twojego samochodu.


Filtry tej marki wyłapują nawet najmniejsze zanieczyszczenia powietrza oraz zatrzymują nieprzyjemne zapachy wydobywające się z kratek wentylacyjnych. Wybierając filtry Hengst pozbywasz się problemu parowania szyb. Zbudowane są one z najlepszych materiałów, tworzących szczelną i wysoce odporną całość.


Wśród produktów Hengst Filter znajdują się filtry kabinowe typu:


Filtr kabinowy HengstFiltr kabinowy (przeciwpyłkowy) – wyłapuje i zatrzymuje pyły, bakterie, grzyby, kurz oraz inne zanieczyszczenia znajdujące się w otaczającym nas powietrzu i skutecznie blokuje ich dostęp do kabiny samochodu.


Filtr węglowy – wykonany z najlepszej jakości materiałów, warstwy węgla aktywnego oraz wzmocnionej laminowanej konstrukcji. Może chłonąć zarówno cząstki stałe, jak i również zapachy i szkodliwe dla człowieka gazy. Filtry węglowe Hengst potrafią znacznie zmniejszyć, a nawet całkowicie wyeliminować cząsteczki węglowodorów, benzynu oraz ozonu, który po trafieniu do filtra węglowego niemal całkowicie ulega rozłożeniu.


Chroń swoje zdrowie wybierając najlepsze filtry kabinowe Hengst.

 
Filtry kabinowe w iParts.pl!

Filtr kabinowyFiltry kabinowe, nazywane przeciwpyłkowymi, są coraz częstszym elementem wyposażenia nowych samochodów, zwłaszcza jeśli posiadają one klimatyzację. Wprawdzie nie stanowią części technicznej pojazdu, w związku z czym nie ...

Sprawdź Filtr kabinowy - przeciwpyłkowy