Części samochodowe Dr!ve+

Kategorie

Auto części zamienne Dr!ve+

Części samochodowe Dr!ve+

Drive+ to bardzo młoda, zaledwie kilkuletnia marka. Jednak jej właścicielem jest Nexus, czyli przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Nexus dystrybuuje części samochodowe i oleje pod różnymi markami, a jedną z nich jest właśnie Drive+. Pod tą marką oferowane są przede wszystkim oleje i smary samochodowe. Oleje silnikowe Drive+ to szeroki przekrój produktów, dedykowanych zarówno pojazdom osobowym, jak i ciężarowym. Pomimo krótkiej obecności na rynku, oleje Drive+ są już wysoko cenione przez klientów i mechaników. Jednak produkty tej marki to nie tylko oleje silnikowe. W ofercie można znaleźć również oleje wykorzystywane w systemie napędowym czy hamulcowym. Co więcej, w katalogu pojawia się również coraz więcej części samochodowych Drive+. Niemal od początku klienci mogą wybierać spośród licznych filtrów oleju, paliwa i powietrza. W asortymencie znajdują się również elementy zawieszenia oraz układu hamulcowego.

Nexus, czyli właściciel marki Drive+, to szwajcarska korporacja, o międzynarodowym zasięgu. Natomiast marka Drive+ to na rynku nowość, która bardzo szybko zdobywa kolejnych zwolenników. Oleje Drive+ są cenione za długą żywotność oraz skuteczne ograniczanie tarcia. Części samochodowe Drive+ również mogą się poszczycić pozytywnymi opiniami użytkowników i fachowców.

Opinie o częściach Dr!ve+

Z produktów marki Drive+ korzystam od bardzo niedawna, jednak już teraz mogę z całą pewnością stwierdzić, że olej zasługuje na wysoką ocenę. Zaskoczyła mnie doskonała redukcja hałasu generowanego przez silnik.

Mikołaj, Siedlce

Oleje silnikowe Drive+ to moje odkrycie zeszłego roku. Doskonałe produkty w bardzo niskich cenach. Jest to prawdopodobnie najlepsza marka należąca do firmy Nexus, a jednocześnie jedna z najlepszych marek olejów silnikowych dostępnych w Polsce.

Piotr, Skarżysko-Kamienna

28-11-2020

Zaufałem marce Drive+ i zdecydowanie nie żałuję. W tym segmencie cenowym jest to jedna z najlepszych propozycji na rynku. Pod względem wydajności oleje Drive+ wyraźnie przewyższają konkurencję, inne parametry też są bardzo dobre.

Szymon, Koło

19-01-2021

W przeszłości zwykle korzystałam z olejów i części od najbardziej znanych producentów. Teraz zdecydowałem się skorzystać oferty Drive+ i to była doskonała decyzja. Nie ma sensu przepłacać, skoro w niskiej cenie można otrzymać tak samo jakościowe produkty.

Grzegorz, Szczecin

06-02-2021