Czujniki klimatyzacji FACET - Mitsubishi ASX (GA_W_) 1.6 MIVEC

Liczba produktów dla wybranego samochodu: 1
Sortuj:
Widok:   
z 1

40,00 zł z VAT
Wymiar gwintu3/8-GAS Rozmiar klucza19 Jednostka: szt. Kod: 7.3230 Producent części: FACET

Auto części zamienne Facet

Facet to włoska firma produkująca wysokiej jakości części Facet, która rozpoczęła działalność w 1946 roku. Przedsiębiorstwo projektuje, dystrybuuje i produkuje na własną rękę zamienne części samochodowe do pojazdów silnikowych dla prawie wszystkich wiodących marek samochodowych. Koncern Facet obecny jest w wielu krajach całego świata poprzez różne kanały sprzedaży. 

Technologie wykorzystywane do produkcji są heterogeniczne. Pośród ...

Szukaj cześci FACET

Części samochodowe do Mitsubishi ASX

Segment crossoverów jest obecnie jednym z najprężniej rozwijających się i najpopularniejszych wśród nowych samochodów. Połączenie bezpieczeństwa, komfortu, funkcjonalności oraz możliwości zjechania z utwardzonej drogi sprawia, że kierowcy coraz chętniej decydują się na zakup samochodu właśnie z tego segmentu. Producenci prześcigają się w pomysłach, rozwiązaniach oraz technologiach, które mogą ułatwić życie kierowcy. Konkurencja jest bardzo duża, dlatego decydując ...
Szukaj części do Mitsubishi ASX (GA_W_)
Czujniki ciśnienia klimatyzacji

Prawidłowo działająca klimatyzacja samochodowa potrzebuje nie tylko sprawnie działającego obiegu czynnika chłodniczego, ale również odpowiedniego monitoringu, kontroli oraz sterowania całym układem. Jest to szczególnie ważne w przypadku automatycznych systemów klimatyzacji, w których czujniki klimatyzacji oraz inne układy elektroniczne charakteryzują się dość skomplikowaną budową.

Funkcja informacyjna i diagnostyczna

Zapewnienie ...

Sprawdź Czujniki klimatyzacji