Auto części zamienne Vemo

VEMO to marka niemieckiej firmy VIEROL AG zajmującej się produkcją podzespołów na potrzeby rynku części zamiennych. Firma VIEROL AG obecna jest na rynku motoryzacyjnym od ponad 35 lat. Natomiast znacznie młodsza marka VEMO została zarejestrowana nie tak dawno, bo w 1998 roku. Na potrzeby marki VEMO zadecydowano wybudować specjalistyczny warsztat w Oldensburgu, którego powierzchnia wynosi 2 400 metrów kwadratowych. 

Oferta części VEMO ...

Szukaj cześci VEMO

Części samochodowe do VW Passata Kombi B5 piątej generacji

Volkswagen Passat od kilkudziesięciu lat należy do najchętniej wybieranych samochodów przez kierowców w Polsce i Europie. Również wersje kombi tego pojazdu cieszą się dużą popularnością. Piąta generacja, czyli Passat B5, weszła do produkcji w 1996 roku, a już rok później zdobyła tytuł Europejskiego Samochodu Roku. Również w 1997 roku zaczęto montować części Volkswagen Passat B5 Variant, czyli właśnie wersji kombi pojazdu. Passat B5 to co prawda kontynuacja serii, ...
Szukaj części do Vw PASSAT B5 Variant (3B5)
Chłodnice Wody w iParts.pl!

Chłodnica wody Chłodnica wody jest wymiennikiem ciepła, wykorzystywanym w celu chłodzenia silników spalinowych pracujących w samochodach. Stanowi ona jeden z najważniejszych elementów układu chłodzenia, dzięki któremu silniki pojazdu może efektywnie funkcjonować. 

Jak działa układ ...

Sprawdź Chłodnice wody