Chłodnice wody Kager

KagerKager to marka części zamiennych przeznaczonych do samochodów osobowych i ciężarowych, której właścicielem jest firma Fota S.A. Części Kager debiutowały na rynku w 2003 roku. Z biegiem lat oferta firmy stawała się coraz bardziej rozbudowana i bogata. Na przełomie lat 2005/2006 KAGER znalazł się w najbardziej rozpowszechnionym katalogu części zamiennych w Europie - TedDOC. W roku 2006 KAGER został jednym z wystawców prestiżowych targów motoryzacyjnych w Europie – Equip Auto w Paryżu oraz Automechanika we Frankfurcie, gdzie pozyskał pierwszych zagranicznych klientów. Przez lata marka ta umacniała swoją pozycję udowadniając, że na przestrzeni zaledwie kilku lat jest w stanie wprowadzić na rynek kolejne produkty m.in. klimatyzację samochodową, pompy wodne, filtry, klocki hamulcowe, sprężyny gazowe itp. Blisko 95% produktów KAGER pochodzi z europejskich fabryk motoryzacyjnych, dostarczających swoje wyroby na rynek OEM i OES, a pozostałe 5% z najnowocześniejszych fabryk azjatyckich. Oferta Kager to blisko 3000 wysokiej jakości produktów w konkurencyjnych cenach, spełniających wszystkie wymogi bezpieczeństwa i normy obowiązujące na terenie Unii Europejskiej. Produkty tej marki posiadają także wszystkie wymagane homologacje. 
Chłodnica wody Kager

 

Jakość części Kager potwierdzona jest przez producentów dostarczających wyroby na pierwsze wyposażenie fabryczne i rynki OES. Produkty KAGER sprawdzane są przez zespół niezależnych ekspertów w testach laboratoryjnych oraz każdorazowo poddawane są szczegółowym kontrolom. Nad bezpieczeństwem i jakością produktów czuwa zespół specjalistów odpowiedzialnych za produkcję, dobór dostawców oraz nieustanny rozwój oferty, w tym również chłodnic wody.

 

Słowem wstępu o Kager

Polska firma Kager to młode przedsiębiorstwo założone w 2003 roku. W momencie debiutu rynkowego oferta Kager zawierała wyłącznie osłony przegubów. W niedługim czasie do oferty wprowadzono również filtry samochodowe, linki, amortyzatory oraz wiele części układu zawieszenia i układu hamulcowego. Już w 2006 roku firma Kager oferowała 51 linii produktów do samochodów osobowych oraz pojazdów użytkowych. W tym samym roku polska firma ...

Czytaj więcej o KAGER