Chłodnice wody Denso

DensoDENSO to wiodący dostawca zaawansowanych technologicznie części, systemów i komponentów dla branży motoryzacyjnej, posiadający aż 200 oddziałów w różnych zakątkach świata. Celem i wartością firmy jest produkcja wysokiej jakości bezpiecznych, użytecznych i przyjaznych środowisku naturalnemu części samochodowych. Firma co roku przeznacza blisko 8% wartości skonsolidowanej sprzedaży na działalność badawczo-rozwojową. DENSO to światowy lider specjalizujący się w rozwiązaniach z zakresu termiki, układu przenoszenia napędu, elektryki, elektroniki i technik informacyjnych oraz bezpieczeństwa. Jako wiodący producent urządzeń z branży  motoryzacyjnej, firma współpracuje z producentami samochodów na całym świecie.

 

DENSO jest również wiodącym dostawcą chłodnic samochodowych. Produkowane są one w najlepszej jakości, pozostając w czołówce producentów światowych. Wydajność chłodnic jest niezbędna do właściwej pracy silnika, dlatego też są one stale badane i udoskonalane. Przechodzą liczne kontrole, w rezultacie czego działają nawet w najbardziej wymagających warunkach. Inwestycja w chłodnice DENSO to gwarancja jakości, niezawodności i bezpieczeństwa. Chłodnica wody Denso

 

Typy chłodnic DENSO:

- zbiornik z tworzywa sztucznego z rdzeniem aluminiowym,

- zbiornik z tworzywa sztucznego z rdzeniem aluminiowym,

- konfiguracje poziomych i pionowych rurek.

 

Denso - informacje

Denso to japońskie przedsiębiorstwo dostarczające części samochodowe do seryjnej produkcji wielu pojazdów (jak. np. Toyota) oraz na rynek części zamiennych. Oprócz głównych siedzib znajdujących się w Japonii firma obecna jest łącznie w 34 krajach na całym świecie. Wewnątrz koncernu zatrudnienie znajduje około 126 tysięcy wykwalifikowanych pracowników. 

Historia firmy Denso ...

Czytaj więcej o DENSO