Chłodnice wody Behr Hella Service

Behr Hella ServiceBehr Hella Service to jeden z najlepszych producentów podzespołów i elementów układów chłodzenia oraz klimatyzacji dla międzynarodowego przemysłu motoryzacyjnego. Behr Hella Service to spółka joint venture będąca liderem dostawców części zamiennych, powstała w 2005 roku w wyniku połączenia dwóch podmiotów - Behr i Hella. Celem spółki jest Behr Hella Service wypracowanie najlepszej jakości produktów.

Dzięki doświadczeniu, know-how i zasobom ludzkim Behr Hella Service wyznacza kierunki rozwoju w swojej branży, i współpracuje z przeróżnymi podmiotami motoryzacyjnymi, hurtowniami, dealerami oraz ekspertami w branży klimatyzacji i chłodzenia.
Chłodnica wody Behr Hella
System chłodzenia silnika musi być cichy, wydajny, oszczędny i niezawodny. Taką gwarancję dają chłodnice wody marki Behr Hella. Wyróżnia je ich jakość, niezawodność i wytrzymałość. Zwiększenie mocy pojazdu, niższe zużycie paliwa, większa efektywność silnika, zmniejszenie ciśnienia termicznego w silniku – to tylko kilka powodów do tego, aby na własnej skórze przekonać się o zaletach produktów marki Behr Hella.

 

Części od Behr Hella Service w iParts.pl

Behr Hella Service z siedzibą główną w Niemczech, jest wiodącym producentem podzespołów i elementów układów chłodzenia oraz klimatyzacji dla międzynarodowego przemysłu motoryzacyjnego. BHS to spółka joint venture zaliczana do wiodących dostawców części zamiennych, powstała w 2005 roku jako przedsięwzięcie dwóch znanych niemieckich producentów - Behr i Hella. Strategia rozwoju firmy ma na celu wypracowanie najlepszej ...

Szukaj cześci BEHR HELLA SERVICE