Części samochodowe CHAMPION LUBRICANTS

Kategorie

Auto części zamienne Champion Lubricants

Części samochodowe CHAMPION LUBRICANTS

CHAMPION LUBRICANTS jest to linia produktów przeznaczonych do samochodów pracujących w wyjątkowo trudnych warunkach. W skład serii produktów wchodzą oleje silnikowe, płyny hamulcowe oraz chłodnicze, a także oleje do przekładni, zawieszenia i amortyzatorów. Produkty z tej serii odpowiednie są zarówno dla nowoczesnych silników, jak i starszych konstrukcji.

Marka wchodzi w skład Wolf Oil Corporation, rozbudowanej i renomowanej firmy będącej właścicielem wielu marek w branży motoryzacyjnej, dostarczających najwyższej jakości produkty. Części samochodowe CHAMPION LUBRICANTS wytwarzane są w oparciu o innowacyjne rozwiązania, pozwalające na osiąganie znakomitych wyników oraz doskonałej wytrzymałości nawet najmocniej eksploatowanych podzespołów naszego silnika. Firma dzięki blisko 60-cio letniemu doświadczeniu w branży dostarcza swoim klientom najwyższej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.

Opinie o częściach Champion Lubricants

Znam tą markę dość dobrze i wiem że produkty od nich są w pełni bezpieczne dla mojego silnika. Serdecznie polecam je wszystkim, którzy w wyjątkowy sposób chcą zadbać o stan swojego silnika oraz całego samochodu.

, Poznań

Znam się nieco na olejach, ponieważ od wielu lat pracuję w serwisie samochodowym. Klienci bardzo chwalą sobie produkty CHAMPION LUBRICANTS i chętnie wracają po nie przy kolejnych wymianach.

, Warszawa

CHAMPION LUBRICANTS to z pewnością jedna z najlepszych marek oferujących oleje do silników spalinowych. Ich produkty słyną z jakości oraz innowacyjnych technologii wykorzystywanych przy ich produkcji.

, Warszawa

Mam pełne zaufanie do produktów CHAMPION LUBRICANTS. Jest to pewna firma, z wieloletnią tradycją więc myślę, że można na nich polegać. Jeśli zależy nam na żywotności naszego silnika to warto inwestować w najlepsze produkty.

, Gdańsk