Części samochodowe CARPASSION

Akcesoria samochodowe CarPassion

OFERTA PRODUKTOWA CARPASSION - KLIKNIJ I SPRAWDŹ

CarPassion to polski producent akcesoriów samochodowych. Od samego początku celem marki było wyróżnienie się na rynku poprzez profesjonalne podejście do produkcji oraz najwyższą jakość produktów i usług. Najważniejsze jest zadowolenie klienta i długotrwała współpraca z partnerami. Z tego powodu firma stara się również być reprezentowana w profesjonalnych sklepach partnerskich na terenie całego kraju i Europy.

Flagowy produkt CarPassion, jakim są plandeki i półplandeki, chronią karoserię pojazdu i są uszyte z trójwarstwowej tkaniny high-tech. Plandeka osłania wnętrze samochodu, zapobiega gromadzeniu się wilgoci i odbija promienie UV. Przez cały rok chroni lakier samochodu przed sokami z drzew, spadającymi gałęziami i ptasimi odchodami, które są toksyczne dla lakieru. W upalne dni zabezpiecza przed nadmiernym nagrzaniem i zmniejsza blaknięcie gumowych uszczelek oraz elementów plastikowych deski rozdzielczej. W zimie natomiast zapewnia ochronę lakieru, lusterek i szyb przed warstwą śniegu i jego zamarzaniem. W ofercie producenta akcesoriów samochodowych znajdują się również pokrowce na siedzenia, na klapę bagażnika, nakładki na kierownicę oraz wiele innych, które pozwalają zachować tapicerkę i inne elementy we wnętrzu samochodu w oryginalnym stanie i zabezpieczają je przed zabrudzeniami.

Jako specjalista w dziedzinie akcesoriów samochodowych, CarPassion stale pracuje nad jakością i dobrą reputacją. Z tego powodu ich produkty są produkowane w Polsce i są łatwo dostępne. Pełne stany magazynowe pozwalają również na najszybszą możliwą dostawę.

Produkty CarPassion znajdują się w kategoriach:

Opinie o akcesoriach Carpassion

Pokrowce CarPassion niezawodnie chronią pojazd przed wiatrem i pogodą, ponieważ są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Polecam każdemu, kto szuka najlepszej ochrony dla swojego samochodu lub motocykla.

Robert, Wałbrzych

25-07-2019

Plandeki samochodowe CarPassion wykonane są z wysokiej jakości tkaniny poliestrowej, która składa się z optymalnie przetworzonych i oddychających włókien. Woda nie ma możliwości przeniknięcia w żadnym wypadku, nawet podczas ulewnego deszczu. Pokrowce są również bardzo odporne na ścieranie i rozdarcie.

Piotr, Szczecin

28-07-2019

Polecam plandeki CarPassion, ponieważ są bardzo dobrej jakości, chronią karoserię przed warunkami atmosferycznymi, a ponieważ są paroprzepuszczalne, także przed rdzą i pleśnią. Dużym plusem jest specjalna kieszonka, do której chowa się sznurek po ściągnięciu pokrowca, dzięki czemu nie plącze się on pod samochodem i pozostaje czysty. Detale takie jak ten robią dużą różnicę w codziennym użytkowaniu.

Filip, Olsztyn

16-08-2019

Zawsze polecam akcesoria samochodowe CarPassion, ponieważ są one dopasowane do potrzeb i pomagają doskonale chronić pojazd w środku i na zewnątrz. Od dawna mam pokrowiec na samochód i pokrowiec na siedzenie dla psa, a ostatnio dokupiłem też nakładkę na kierownicę. To świetnej jakości skóra cielęca, która sprawia, że jazda jest bardzo komfortowa.

Karol, Słupsk

30-09-2019