Części samochodowe BTS Turbo

Kategorie

Auto części zamienne BTS Turbo

Części samochodowe BTS Turbo

Firma BTS Turbo jest jednym z najpopularniejszych dostawców i dystrybutorów sprężarek do samochodów osobowych wielu marek. Firma oferuje zarówno nowe, jak i używane podzespoły. Kompleksowe usługi z zakresu regeneracji używanych turbin sprawiają, że wielu klientów decyduje się na zakup właśnie takich części.

Oprócz kompletnych sprężarek przeznaczonych do różnych silników, wielu producentów, firma BTS Turbo oferuje również zestawy montażowe i dodatkowe. Asortyment obejmuje turbosprężarki IHI Charging Systems International, Mitsubishi, Holset, Garrett ADVANCING MOTION, Continental i BorgWarner Turbo & Emissions Systems z KKK i Schwitzer.

Historia firmy rozpoczęła się blisko 60 lat temu, a stały rozwój, przywiązanie do szczegółów oraz dbanie o zadowolenie każdego klienta sprawia, że części samochodowe BTS Turbo są coraz lepsze, bardziej trwałe i docierają do coraz szerszego grona klientów.

Opinie o częściach BTS Turbo

Serdecznie polecam BTS Turbo. Znakomita firma, świetni specjaliści i ogromne doświadczenie. Mój warsztat chętnie z nimi współpracuje i moim zdaniem są jednymi z najlepszych w branży. Polecam!

, Legionowo

Jeśli ktoś ma problemy ze sprężarką, a nie chce inwestować w całkiem nowe podzespoły do samochodu, to alternatywa oferowana przez BTS Turbo może być najlepszą decyzją jaka może być.

, Bydgoszcz

BTS Turbo to moim zdaniem obecnie najlepszy dystrybutor sprężarek do różnych samochodów. Mają bardzo bogatą ofertę akcesoriów takich jak kompletne turbiny właśnie. Jak dla mnie super firma i serdecznie polecam!

, Chełm

BTS Turbo to bardzo solidna, sprawdzona i godna polecenia firma. Oferują swoje usługi na bardzo wysokim poziomie i dbają o każdego klienta w bardzo indywidualny sposób. Polecam wszystkim!

, Suwałki