Części samochodowe BARUM

Kategorie

Auto części zamienne Barum

Części samochodowe BARUM

Firma Barum jest jednym z największych producentów i dostawców części układu hamulcowego, a także opon zimowych oraz letnich. Wykorzystane w procesie produkcji nowoczesne technologie i wciąż wprowadzane udoskonalenia gwarantują produkty trwałe i niezawodne. 

W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości opony pneumatyczne, przeznaczone do samochodów osobowych, ciężarowych i do maszyn, które sprawdzają się w każdych warunkach drogowych. Ze względu na doskonałą przyczepność zapewniają pełną kontrolę nad pojazdem zarówno na powierzchni suchej, ale też bardzo rozgrzanej, jak i mokrej, oblodzonej czy pokrytej śniegiem. Ofertę uzupełniają wysokiej jakości wydajne komponenty układu hamulcowego, zawieszenia, a także wahacze oraz łożyska kół. 

Wśród produktów Barum znajdują się: 

  • części zamienne układu hamulcowego – wśród nich znajdują się czujniki zużycia klocków hamulcowych, cylinderki hamulcowe kół, szczęki, klocki oraz tarcze hamulcowe, a także przewody hamulcowe elastyczne, ze względu na solidną konstrukcję są trwałe i mogą być użytkowane przez długi okres czasu.
  • zimowe opony Polaris 3 - dla samochodów osobowych i sportowo-użytkowych, ze względu na zawartość krzemionki w materiale cechuje je trwałość, a dzięki innowacyjnej konstrukcji bieżnika wykazują doskonałą przyczepność na oblodzonych i zaśnieżonych powierzchniach, mogą być też użytkowane na innych nawierzchniach, gdyż nie zwiększają oporów toczenia,
  • zimowe opony SnoVanis 2 – przeznaczone do samochodów dostawczych, zapewniają bezpieczną i ekonomiczną jazdę dzięki bieżnikowi utrzymującemu pojazd na śliskich drogach, specjalna mieszanka gumowa skraca drogę hamowania, redukuje opór toczenia i wydłuża przebieg,
  • letnie opony Braviuris 2 – zapewniają doskonałą przyczepność i stabilność na mokrej powierzchni nawet przy wykonywaniu zakrętów i podczas hamowania, a wszystko to dzięki sztywnym i szerokim blokom znajdującym się po zewnętrznej stronie bieżnika, trzem szerokim pasom obwodowym w centralnej części, a także krzemionkowej mieszance gumowej,
  • letnie opony Brillantis 2 – są ekonomiczne ze względu na długi okres eksploatacji, głównie za sprawą równomiernego zużywania się bieżnika, wyróżniają się głównie dobrym poziomem trakcji, wysokim przebiegiem, a jednocześnie zapewniają bezpieczeństwo przy przyspieszaniu, hamowaniu i zakręcaniu na powierzchniach suchych oraz mokrych. 

Produkty Barum to zarówno bezpieczeństwo w czasie jazdy, jak i komfort prowadzenia pojazdu w różnych warunkach atmosferycznych i przy dużych prędkościach. Jest to również wysoka jakość w stosunkowo przystępnej cenie.