Części samochodowe AUTEX

Kategorie

Auto części zamienne Autex

Części samochodowe AUTEX

AUTEX to jedna z największych firm zajmujących się produkcją oraz dystrybucją części zamiennych do samochodów wielu popularnych marek. Marka powstała w 2006 roku, a jej zakłady produkcyjne znajdują się w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Firma dzięki przywiązaniu do jakości, dbaniu o potrzeby klienta oraz zastosowaniu podczas produkcji najnowocześniejszych technologii szybko się rozwinęła i stale poszerza swoją ofertę o nowe produkty, odpowiednie nawet do nowoczesnych samochodów.

Wśród najpopularniejszych części samochodowych AUTEX oferowanych przez firmę możemy wymienić m.in. czujniki, przeguby, elementy układu chłodzenia, kierowniczego oraz zawieszenia, a także silnika. Misją producenta jest zapewnienie każdemu kierowcy pełnej niezawodności jego pojazdu oraz umożliwienie mu bezpiecznego dotarcia do celu, niezależnie od panujących na drodze warunków. Globalny zasięg oraz starannie przeprowadzane testy nowych części sprawiają, że firma od 2006 roku do dziś zdobywa uznanie wśród wielu klientów.

Opinie o częściach Autex

Serdecznie polecam produkty od AUTEX. Mają bardzo dobre, konkurencyjne ceny i doskonałą jakość. Fajnie, że od nich można kupić praktycznie wszystko co potrzebne do kilkunastoletnie samochodu.

, Jaworzno

AUTEX to dla mnie z pewnością bardzo zaufana i sprawdzona firma. Od wielu lat korzystam z ich części i jeszcze nigdy się nie zawiodłem, co w czasach gdzie jest pełno kiepskiej jakości zamienników można uznać za wielki plus!

, Sandomierz

Jestem mechanikiem z wieloletnim doświadczeniem. Pracowałem z wieloma produktami różnych producentów i muszę przyznać, że AUTEX to bardzo solidna firma. Dostarczają zawsze niezawodne części bardzo dobrej jakości.

, Włodawa

Części od tej firmy są bardzo dobre, solidne, w świetnej cenie i łatwo dostępne. Jak dla mnie jest to znakomita alternatywa dla innych, bardziej popularnych i droższych producentów. Polecam!

, Lubin