Części samochodowe ARAL

Kategorie

Auto części zamienne Aral

Części samochodowe ARAL

Aral to firma, o której pierwszy raz usłyszano w 1924. Wtedy to niemieckie przedsiębiorstwo rozpoczęło produkcję i dystrybucję paliwa samochodowego. Do dzisiaj zresztą firma jest z tego znana, choć w ostatnich latach jej znaczenie na rynku nieco spadło. Stacje benzynowe Aral, kiedyś obecne w licznych krajach europejskich, dziś znajdują się tylko w Niemczech i Luksemburgu. Choć produkcja i dystrybucja paliwa przez Aral odbywa się na nieco mniejszą skalę, przedsiębiorstwo wciąż się rozwija. W ostatnich latach w jego fabrykach powstaje coraz więcej olejów i smarów niezbędnych do prawidłowej pracy poszczególnych podzespołów samochodowych. Oleje do amortyzatorów i innych części zawieszenia, oleje do układu kierowniczego, czy wreszcie oleje silnikowe Aral to produkty doceniane przez fachowców w wielu krajach. Producent oferuje również płyny chłodnicze wysokiej jakości. Oleje i smary Aral to produkty przeznaczone zarówno do klasycznych samochodów osobowych, jak i do pojazdów sportowych. Nie powinno to dziwić, ponieważ przedsiębiorstwo Aral od lat blisko współpracuje z organizatorami rajdów samochodowych oraz z zespołami wyścigowymi. Producent wielokrotnie był oficjalnym dostawcą paliwa podczas wydarzeń sportowych. Jest ono cenione za wyjątkową wydajność i pozytywny wpływ na żywotność silnika, podobnie jak oleje silnikowe Aral.

Opinie o częściach Aral

Aral to firma, która kojarzy się głównie z paliwem, choć oleje silnikowe tej marki również są doskonałe. Myślę że warto zaufać przedsiębiorstwu z tak długą i bogatą historią, sięgającą niemal 100 lat wstecz.

, Lublin

Od pewnego czasu korzystam z oleju silnikowego Aral i przyznam szczerze, że chyba długo się to nie zmieni. Praca silnika jest płynniejsza i cichsza, a zużycie oleju minimalne. Aral to sprawdzona marka, której można zaufać.

, Warszawa

Firma Aral to sprawdzony producent, którego oleje i smary cechuje jedna z największych wydajności na rynku. W zasadzie wszystkie parametry są tutaj co najmniej przyzwoite, a to wszystko w całkiem przystępnej cenie.

, Gdynia

Pamiętam, jak firma Aral posiadała w Polsce swoje stacje benzynowe. Oferowała jedno z najlepszych paliw na rynku. Dzisiaj producent oferuje równie dobre oleje, w zasadzie do każdego rodzaju pojazdów. Warto skorzystać z tej oferty.

, Koszalin