Sprawdź ofertą na amortyzatory firmy Magneti Marelli

Korzenie firmy Magneti Marelli sięgają roku 1919, kiedy to włoski przedsiębiorca Ercole Marelli we współpracy z firmą Fiat założył mały warsztat FIMM. W miarę rozwoju i z upływem lat firma rozwijała się, dzisiaj stanowi własność koncernu Fiat. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją części zamiennych dla samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. W swojej ofercie posiada części oryginalne oraz zamienne o jakości oryginalnego wyposażenia.

 

Amortyzatory to jedne z najważniejszych i najpopularniejszych części eksploatacyjnych samochodu.
Najczęstszym objawem zużytych amortyzatorów jest nadmierne bujanie auta, nierówne zużywanie bieżnika opon, wyciek oleju, koło odrywające się od nawierzchni podczas pokonywania zakrętów oraz wydłużona drga hamowania.

 

Doskonałym rozwiązaniem są amortyzatory Megneti Marelli. Wszystkie amortyzatory tej firmy przechodzą szczegółowe i precyzyjne testy wytrzymałościowe i jakościowe, aby zapewnić swoim odbiorcom wzorową i długą eksploatację.

 

Wśród amortyzatorów Magneti Marelli znajdziemy:

 

  • Amortyzatory jednorurowe – charakteryzują się wysokim stopniem tłumienia i zwiększoną elastycznością.
  • Amortyzatory dwururowe – najbardziej tradycyjne I znane amortyzatory. Dzięki swej prostocie i wszechstronności, mają szerokie zastosowanie w branży motoryzacyjnej.

 

Amortyzatory Magneti Marelli doskonale tłumią drgania powstające na skutek jazdy po nierównej nawierzchni. Odpowiadają nie tylko za komfort jazdy, dodatkowo zapewniają prawidłowe hamowanie, kontrolę toru jazdy oraz poprawiają ogólne bezpieczeństwo podróżujących. Sprawne amortyzatory to synonim bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Postaw na najlepszych, wybierz Magneti Marelli.

 
Oryginalne Amortyzatory w najlepszych cenach

AmortyzatoryAmortyzatory stanowią zasadniczą część układu zawieszenia, która ma za zadanie tłumić drgania i stabilizować jazdę oraz utrzymywać w odpowiedniej pozycji sprężyny zawieszenia. Specjaliści twierdzą, iż jest to jeden z najważniejszych podzespołów w samochodzie. ...

Sprawdź Amortyzatory