Części samochodowe 3K

Kategorie

Auto części zamienne 3K

3K to niemiecka marka części samochodowych, znana od ponad 20 lat. Kryją się pod nią wysokiej jakości turbosprężarki do różnorodnych pojazdów. Części 3K to turbosprężarki oraz ich cały osprzęt. Asortyment producenta jest dzisiaj bardzo duży. Aktualnie turbosprężarki 3K to urządzenia zarówno do pojazdów osobowych, jak i ciężarowych. Wysoka wydajność oraz jakość wykonania sprawiają, że turbosprężarki 3K są często wykorzystywane przez producentów silników. Tym samym wiele z nich trafia do samochodów już przy pierwszym montażu. Niemniej jednak oferta części zamiennych 3K również jest bardzo bogata.Oferta producenta z każdym rokiem staje się coraz większa. Dzisiaj zaspokaja ona już potrzeby niemal całego europejskiego parku samochodowego.

Od 1998 roku marka 3K należy do międzynarodowej korporacji z amerykańskim kapitałem – BorgWarner. Wtedy tak naprawdę powstała dopiero aktualna nazwa firmy 3K. Pochodzi ona od nazwy przejętego przedsiębiorstwa – Kühnle Kopp & Kausch AG. Tym samym, choć marka 3K znana jest dopiero od nieco ponad 20 lat, jej doświadczenie jest o wiele większe. Wiele korzyści firmie daje przynależność do BorgWarner. W ten sposób inżynierowie produkujący części 3K zyskują dostęp do najnowocześniejszych technologii. Ponadto BorgWarner dysponuje bardzo rozbudowaną siecią dystrybucyjną. W ten sposób części samochodowe 3K trafiają nie tylko na rynek amerykański i europejski, ale również w wiele bardziej egzotycznych miejsc.

Opinie o częściach 3K

Jak dla mnie turbosprężarki 3K to najlepszy tego typu sprzęt, jaki jest dzisiaj dostępny na rynku. Słynne KKK trzyma wysoki poziom od kilkudziesięciu lat. Polecam zakup urządzeń od tego producenta, zwłaszcza że zważając na jakość, ceny produktu należy uznać za korzystne.

, Olkusz

Marka 3K to moim zdaniem jedna z tych marek, której w ciemno można zaufać. Wielokrotnie korzystałem z oferty tego producenta i jak na razie nigdu się nie zawiodłem. Części zawsze solidnie wykonane i świetnie wykończone.

, Olsztynek

Efektywność turbosprężarek 3K jest nie do podważenia. Zarówno najmocniejsze modele, jak i te przeznaczone do nieco słabszych silników, spisują się absolutnie świetnie. Co więcej, ich żywotność również jest imponująca.

, Kielce

Firma 3K zawsze była solidna i godna zaufania. Ciszę się, że w iParts można liczyć na dużą dostępność produktów tej marki. Uwagę zwraca nie tylko jakość turbosprężarek 3K, ale również bogactwo oferty producenta.

, Piaseczno