PR

iParts wyróżniony w Rankingu Sklepów Internetowych 2014 wg Opineo

Data:24-07-2014
Sklep motoryzacyjny iParts.pl zajął wysokie, trzecie miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych 2014 wg Opineo w kategorii Motoryzacja.
Czytaj więcej >

iParts.pl - Ranking sklepów internetowych 2012

Data:27-11-2012
Z przyjemnością prezentujemy Państwu, iż w tegorocznym rankingu sklepów internetowych organizowanym przez Money.pl, Gazetę Wyborczą i wyborcza.biz. nasz sklep zajął 9 miejsce w kategorii wszystkich polskich sklepów specjalistycznych.
Czytaj więcej >

iParts.pl – części z Internetu sposobem na kryzys

Data:16-09-2009
W Polsce systematycznie rosną ogólne koszty utrzymania i eksploatacji pojazdów. Poszukiwanie metod i okazji do tańszych zakupów to jeden ze sposobów przeciwdziałania skutkom kryzysu. Zakupy części samochodowych przez Internet, zarówno do aut nowych jeszcze na gwarancji, jak i tych starszych są doskonałym sposobem na obecny kryzys i obniżenie wydatków.
Czytaj więcej >

iParts.pl - ruszył największy dystrybutor auto części w Polsce!

Data:14-09-2009
Ruszył iParts.pl, pierwszy profesjonalny e-dystrybutor części zamiennych do aut. Oferując blisko dwa miliony części do wszystkich samochodów jest niepodważalnie największym w Polsce motoryzacyjnym sklepem internetowym. To pierwszy tego typu projekt na taką skalę wykorzystujący technologię spotykaną dotąd tylko na zachodzie.
Czytaj więcej >

Zapszamy do składania ofert na wykonanie portalu

Data:14-07-2009
Zaprszamy do składania ofert na wykonanie portalu E-warsztat
Czytaj więcej >