Oferta dla flot

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Naszą ofertę flotową kierujemy do wszystkich podmiotów gospodarczych i instytucji, będących w posiadaniu wielu pojazdów, intensywnie eksploatowanych przede wszystkim w wyniku prowadzonej przez siebie działalności.

Dlaczego warto nawiązać z nami współpracę?

Korzystając przy prowadzeniu działalności nawet z niewielkiej ilości pojazdów, można w łatwy sposób obniżyć poziom kosztów funkcjonowania firmy.

Zespół iParts.pl przygotował dla Państwa godną uwagi propozycję współpracy.

Proponujemy Państwu możliwość zaopatrzenia Waszych samochodów w wysokiej jakości części i akcesoria samochodowe po najniższych cenach. Bezpośrednia współpraca z dystrybutorami i producentami w branży motoryzacyjnej oraz dobre relacje z tymi podmiotami, umożliwiły nam obniżenie cen części zamiennych do poziomu nieosiągalnego dla innych.

W przypadku iParts.pl niskie ceny nie oznaczają niskiej jakości oferowanych produktów! W naszej ofercie znajdą Państwo części wszystkich dostępnych na Polskim rynku producentów, od najbardziej znanych (LUK, GMB, Ruville, Textar, Blue Print, Febi, KYB, Exedy), po mniej renomowane, lecz równie solidne marki (YEC, SBS, NK, Dokuji, itd.).

Potrafimy wynegocjować najlepszą cenę!