Jak dodać warsztat?

 

Dodanie własnego warsztatu samochodowego na naszej stronie jest bardzo proste i zajmuje zaledwie kilka minut. Na tej podstronie pokażemy, jak zrobić to krok po kroku.

 

1. Wchodzimy na naszą stronę z katalogiem warsztatów - www.iparts.pl/warsztaty i lokalizujemy bloczek 'Zgłoś swój warsztat' - znajduje się on poniżej mapy z województwami:

 

 

2. Klikamy na odnośnik 'Dodaj warsztat', po czym zostaniemy przekierowani na stronę z formularzem danych o warsztacie.

 

 

3. Dokładnie wypełniamy formularz: nazwę, opis, adres wraz z województwem, a także zaznaczamy kategorie, do których chcielibyśmy przypisać nasz warsztat. Jeśli chcemy, możemy dodać odnośnik do mapy Google - informacje o tym, jak to zrobić, można uzyskać po najechaniu kursorem na znak zapytania znajdujący się obok tego pola.

 

4. Jeśli już wypełnimy wszystkie pola, zostanie nam jedynie odblokowanie Zabezpieczenia anty-spamowego - w tym celu przepisujemy wyrazy zamieszczone na obrazku do pola zamieszczonego poniżej.

 

 

5. Klikamy na odnośnik 'Dodaj warsztat'. Gratulacje! Dodałeś warsztat samochodowy do naszej bazy. Zanim wizytówka warsztatu pojawi się na naszej stronie, musi zostać zaakceptowana przez administratora - zazwyczaj odbywa się to w przeciągu 24 h.