Płyny do układów zawieszenia

Znaleziono produktów: 13
Sortuj:
Widok:   
z 1

31,00 z VAT
Kod: PFM201 Producent części: TRW

60,00 z VAT
Kod: 118111000101999 Producent części: RAVENOL

207,00 z VAT
Kod: 118111000401999 Producent części: RAVENOL

42,00 z VAT
Kod: PFM701 Producent części: TRW

50,00 z VAT
Kod: 1987479037 Producent części: BOSCH

Płyn do układu zawieszenia

O polskich drogach można by powiedzieć wiele, a na pewno to, że ich nawierzchnia nie jest dobrej jakości. Samochody poruszające się po Polsce, a szczególnie ich zawieszenie, narażone są na nieustanne uszkodzenia spowodowane licznymi dziurami, koleinami i innymi przeszkodami drogowymi niemającymi nic wspólnego z płaską, bezpieczną powierzchnią.

Układ zawieszenia samochodowego składa się z wielu istotnych części, w przede wszystkim z elementów resorujących oraz tłumiących. Najpopularniejszym nadal typem zawieszenia jest układ hydrauliczny. Niezależnie od rodzaju zawieszenia, kluczowymi czynnikami wpływającymi na prawidłową pracę całego układu są czynniki robocze, a w przypadku układu hydraulicznego są to odpowiednie płyny do układów zawieszenia.

Czynnik roboczy, jakim jest olej w hydraulicznym układzie zawieszenia jest odpowiedzialny za tworzenie odpowiedniego ciśnienia w elementach tłumiących. Kontrola oleju w zawieszeniu, szczególnie o charakterystyce sportowej, jest bardzo często pomijana przez kierowców podczas serwisowania samochodu. Przypominają sobie o tym dopiero w momencie, gdy zamiast oczekiwanego tłumienia pojawia się sprężynowanie w zawieszeniu.

Płyn w układzie zawieszenia zawsze musi mieć odpowiedni poziom. Ubytek oleju w systemie należy uzupełnić dobrej jakości płynem, pamiętając przy tym, aby był to płyn przeznaczony do konkretnego układu zawieszenia.

W ofercie sklepu internetowego iParts.pl dostępna jest bogata gama olejów przemysłowych przeznaczonych do wszelkiego rodzaju układów zawieszenia samochodowego i nie tylko. Produkty pochodzą od najlepszych producentów tego typu płynów eksploatacyjnych i dostępne są w najniższych cenach proponowanych obecnie na rynku.

Zapraszamy do zakupów najwyższej jakości produktów tylko w iParts.pl!