Preparaty aplikowane w układ dolotowy

Znaleziono produktów: 1
Sortuj:
Widok:   
z 1

Preparat czyszczący układ dolotowy

Jakakolwiek niesprawność układu dolotowego może w krótkim czasie wywołać poważne problemy z działaniem silnika. Dlatego niezwykle ważna jest jego konserwacja, w tym regularne czyszczenie, zapewniające swobodny przepływ powietrza lub mieszanki powietrzno-paliwowej.

Przedstawiamy proste w użyciu preparaty aplikowane w układ dolotowy. Znajdujące się w naszej ofercie produkty posiadają dozowniki w postaci długich rurek, których zadaniem jest uproszczenie procesu aplikacji. Środki aplikowane w układ dolotowy powinny być wykorzystywane dopiero po rozgrzaniu silnika, natomiast po zakończeniu czynności konserwacyjnych należy wymienić olej silnikowy. Jak często powtarzać ten proces? Fachowcy zalecają, aby środków aplikowanych w układ dolotowy używać zawsze wtedy, gdy nadejdzie czas wymiany oleju, chyba że zajdą szczególne okoliczności wymuszające ich wcześniejsze zastosowanie.

Warto pamiętać, iż rzez układ dolotowy aplikuje się również środki, których zadaniem jest ochrona i konserwacja silnika. Właśnie tą drogą do jednostki napędowej dostają się również samostarty, wykorzystywane zawsze wtedy, gdy występują problemy z odpaleniem pojazdu.