Oleje półsyntetyczne Valvoline

Znaleziono produktów: 8
Sortuj:
Widok:   
z 1

Olej VALVOLINE MaxLife 10W40 1 litr

37,00 z VAT
Kod: 872295 Producent części: VALVOLINE
Wysyłka od ręki!

Olej VALVOLINE MaxLife 10W40 4 litry

103,00 z VAT
Kod: 872296 Producent części: VALVOLINE
Wysyłka od ręki!

Olej VALVOLINE MaxLife 10W40 5 litrów

121,00 z VAT
Kod: 872297 Producent części: VALVOLINE
Wysyłka od ręki!

Olej półsyntetyczny Valvoline

Marka Valvoline to marka z tradycją sięgającą lat 50-tych XX wieku. Jest to najstarsza firma produkująca oleje silnikowe. W Polsce produkty tej marki dostępne są od 1994 roku, początkowo można było je nabyć tylko w Peweksie, dopiero w wyniku rozmaitych przemian gospodarczych, produkty Valvoline stały się powszechnie dostępne. Valvoline oferuje oleje silnikowe przeznaczone do samochodów osobowych, motocykli, skuterów, lekkich pojazdów dostawczych, maszyn rolniczych, ciężarówek, autobusów, a nawet sprzętu budowlanego.

Olej półsyntetyczny Valvoline Max Life 10W40

Olej półsyntetyczny Valvoline Max Life 10W40 doskonale sprawdzi się w jednostkach napędowych starszych aut, o przebiegu przekraczającym 100 000 km. Zapewnia on doskonałe smarowanie i konserwację silników starszej daty. W jego składzie znajdziemy dodatki uszlachetniające, których zadaniem jest spowolnienie eksploatacji silnika, a także jego regeneracja i konserwacja uszczelek, co w starszych samochodach jest ważne, ponieważ zapobiega wyciekom oleju. Olej półsyntetyczny Valvoline Max Life pomaga również minimalizować zużycie paliwa oraz oleju. Jego właściwości skutecznie wspomagają bezpieczny rozruch zimnego silnika. Co ciekawe, w 2001 roku, olej półsyntetyczny Valvoline Max Life zostawał wybrany przez miesięcznik Lubricants World produktem roku, ponieważ uznano go za najbardziej zaawansowany technologicznie produkt z tej kategorii.

Samochodowe oleje półsyntetyczne Valvoline w iParts

Sklep motoryzacyjny iParts stara się dostarczać Państwu najlepszej jakości części samochodowe oraz materiały eksploatacyjne od producentów z całego świata. Nie mogło więc w naszej ofercie zabraknąć produktów od tak doświadczonego producenta olejów samochodowych, jakim jest marka Valvoline. Nasi specjaliści od zaopatrzenia oraz obsługi klienta każdego dnia robią wszystko, aby nasza oferta była w pełni dopasowana do Państwa potrzeb, a obsługa szybka, sprawna i bezproblemowa.