Oleje syntetyczne Texaco

Znaleziono produktów: 7
Sortuj:
Widok:   
z 1

Olej TEXACO Havoline Energy 5W20 1 litr

42,00 z VAT
Kod: 5W201HAVENERPRODSF Producent części: TEXACO

Olej TEXACO Havoline Energy MS 5W30 1 litr

23,00 z VAT
Kod: 5W301ENERGYHAVOLMS Producent części: TEXACO

Olej TEXACO Havoline Ultra 0W30 1 litr

33,00 z VAT
Kod: 0W301ULTRAHAVOLINE Producent części: TEXACO

Olej TEXACO Havoline 506.01 0W30 1 litr

40,00 z VAT
Kod: 0W30150601SYNHAV Producent części: TEXACO

Olej TEXACO Havoline Ultra 0W30 5 litrów

136,00 z VAT
Kod: 0W305ULTRAHAVOLINE Producent części: TEXACO

Olej TEXACO Havoline Energy 5W20 5 litrów

142,00 z VAT
Kod: 5W205HAVENERPRODSF Producent części: TEXACO

Olej TEXACO Havoline Energy 5W20 4 litry

153,00 z VAT
Kod: 5W204HAVENERPRODSF Producent części: TEXACO

Syntetyczne oleje samochodowe Texaco

Texaco to międzynarodowy potentat, obecny na rynku od początku XX wieku. Firma działa w branży paliwowej, słynąc również z produkcji olejów silnikowych. W czasach, gdy wiodącą rolę odgrywają oleje syntetyczne, nie może ich zabraknąć również w ofercie Texaco. Produkty tej marki pod względem jakości plasują się na równi z olejami silnikowymi czołowych producentów.

Oleje syntetyczne Texaco Havoline

Główną linię olejów marki Texaco stanowią płyny z serii Havline. W ramach serii dostępne są oleje syntetyczne Texaco Havoline Ultra i Energy. Oleje Ultra przystosowane są do użytkowania przez dłuższy okres, ze względu na dopuszczalne dłuższe przerwy między wymianami. Kolejnym z priorytetów producenta było przygotowanie oleju, który sprawdzi się doskonale w trudnych warunkach obniżonej temperatury. Oleje syntetyczne Texaco Havoline Ultra utrzymują odpowiedni stopień lepkości nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych.

Natomiast płyny silnikowe z serii Energy służy oszczędności paliwa za sprawą ograniczenia osadzania się nagaru do minimum. Oleje syntetyczne z tej serii powstają z wykorzystaniem technologii Deposit Shield, co predysponuje je do użytkowania w silnikach niskoemisyjnych. Innymi słowy, oleje syntetyczne Texaco Havoline Energy to doskonała propozycja dla każdego posiadacza nowoczesnego, ekonomicznego samochodu. Niemniej poszczególne modele olejów z tej serii sprawdzą się również w starszych pojazdach, których jednostki napędowe nie dorównują ekologiczności najnowocześniejszych silników.

Nasi Klienci cenią oleje syntetyczne Texaco, dlatego też stale uzupełniamy zapasy produktów tej marki. Posiadamy szeroki wybór płynów silnikowych od amerykańskiego producenta. Znajdziesz u nas butelki olejów o różnych pojemnościach, dzięki czemu zawsze możesz kupić tyle płynu, ile akurat jest Ci potrzebne. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że oferujemy niezwykle atrakcyjne ceny względem konkurencji stacjonarnej i internetowej.