Oleje syntetyczne Mazda

Znaleziono produktów: 11
Sortuj:
Widok:   
z 1

Olej MAZDA DPF 0W30 1 litr

50,00 z VAT
Kod: 0W301SUPRADPF Producent części: MAZDA

Olej MAZDA Original Oil Supra 0W20 1 litr

75,00 z VAT
Kod: 0W201DSUPRA Producent części: MAZDA

Olej MAZDA Original Oil Supra DPF 0W30 5 litrów

233,00 z VAT
Kod: 0W305SUPRADPF Producent części: MAZDA

Olej MAZDA Original Oil Supra 0W20 5 litrów

276,00 z VAT
Kod: 0W205DSUPRA Producent części: MAZDA

Syntetyczne oleje samochodowe Mazda

Mazda to uznany producent samochodów, popularnych również na polskich drogach. W trosce o swoich Klientów firma wprowadziła do swojej oferty również oleje silnikowe przeznaczone do samochodów własnej produkcji. Coraz więcej producentów aut decyduje się na taki ruch, jednak Mazdę wyróżnia na ich tle bogactwo oferty. Co więcej, oleje syntetyczne Mazda z powodzeniem sprawdzą się również w pojazdach innych marek, zwłaszcza azjatyckich.

Dedykowane oleje syntetyczne Mazda

Na rynku działa wiele przedsiębiorstw specjalizujących się w produkcji olejów silnikowych, zwłaszcza olejów syntetycznych. Zatem dlaczego warto wybrać propozycję od producenta samochodów? Posiadaczom aut marki Mazda poleca się to przede wszystkim ze względu na dostosowanie płynów do modeli oznaczonych logo tego właśnie producenta. Oleje syntetyczne Mazda są bowiem testowane na silnikach montowanych w samochodach produkowanych przez japońskie przedsiębiorstwo. Następnie, na podstawie uzyskiwanych wyników zespół fachowców dostosowuje parametry do potrzeb nowszych i starszych samochodów Mazda. Tym samym posiadacz auta marki Mazda, wlewając do silnika olej od tego właśnie producenta, ma pewność, że płyn spełni wszystkie potrzeby silnika.

Popularne serie olejów syntetycznych Mazda to między innymi płyny Ultra i Supra. Zarówno oleje syntetyczne z jednej, jak i z drugiej serii mają za zadanie maksymalnie zwiększyć żywotność silnika. W ofercie producenta znajdują się oleje syntetyczne przeznaczone do starszych modeli samochodów, jak i do najnowszych aut wyposażonych w filtr cząsteczek stałych.

Oferujemy kompletną ofertę olejów silnikowych, dlatego w naszym asortymencie znajdziesz również szeroki wybór olejów syntetycznych Mazda. Jeżeli masz wątpliwości, który z olejów syntetycznych Mazda wybrać, zapoznaj się z ich opisami dostępnymi na naszej stronie. W razie potrzeby służymy również poradą fachowców, którzy doskonale znają specyfikę poszczególnych płynów silnikowych i potrafią dopasować je do poszczególnych modeli pojazdów marki Mazda i innych.