Oleje półsyntetyczne Mazda

Znaleziono produktów: 3
Sortuj:
Widok:   
z 1

100,00 z VAT
Kod: 10W401DEXELIA Producent części: MAZDA

107,00 z VAT
Kod: 10W405DEXELIA Producent części: MAZDA

Samochodowy olej półsyntetyczny Mazda

Oleje półsyntetyczne Mazda to produkt najnowszej generacji, bardzo wysokiej jakości, dedykowany dla silników japońskiej marki Mazda. Oleje Mazda, szczególnie polecane są do silników benzynowych, ale też do silników diesla, z wyłączeniem silników z filtrem cząstek stałych DPF, oraz silników z tłokiem rotacyjnym. Półsyntetyczny olej Mazda to jedyny, jaki producent tego samochodu rekomenduje do modelu RX8 z silnikiem Wankla. Oleje półsyntetyczne Mazda wyprodukowano, bazując na recepturze, opierającej się na mieszance specjalnie dobranych mineralnych i syntetycznych baz olejowych.

Olej półsyntetyczny Mazda Original Oil 10W40

Półsyntetyczny olej Mazda Original Oil 10W40 został opracowany w technologii syntetycznej. Wykazuje on właściwości paliwooszczędne. Olej półsyntetyczny Mazda Original Oil 10W40 ma doskonałe właściwości ochronne zarówno w wysokich, jak i niskich temperaturach. Zapewnia doskonałą ochronę przed zużyciem, a także wyjątkowo skuteczne utrzymanie w czystości wnętrza silnika. Produkt ten skutecznie chroni silnik, zapewniając mu jak najlepsze warunki do pracy. Olej świetnie sobie radzi w trakcie pracy w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych oraz mechanicznych. Oleje marki Mazda, testowane są na samochodach tej właśnie marki, co daje gwarancję, że spełniają one wszelkie wymogi jakościowe, a także gwarancyjne producenta, ale przede wszystkim, że gwarantują maksymalną ochronę silnika oraz zapewniają optymalne parametry dla wydajnej i bezpiecznej pracy jednostki napędowej w pojazdach tej marki.

Oleje silnikowe Mazda w dobrej cenie

W naszym sklepie internetowym staramy się zaspokajać potrzeby i spełniać oczekiwania właścicieli różnorodnych samochodów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby podczas prac naprawczych, a także serwisów okresowych używać części i materiałów eksploatacyjnych dobrej jakości, zapewniających pewną i sprawdzoną ochronę pojazdu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty renomowanych firm z całego świata, oryginalnie zapakowane, posiadające gwarancję producenta. Gwarantujemy rozsądne połączenie jakości oraz ceny, stawiamy na wysokiej jakości obsługę, dlatego nasi profesjonalni doradcy są do Państwa mailowej i telefonicznej dyspozycji.