Oleje syntetyczne GM

Znaleziono produktów: 4
Sortuj:
Widok:   
z 1

Olej GM Dexos2 5W30 1 litr

34,00 z VAT
Kod: 5W301GM Producent części: GM
Wysyłka od ręki!

Olej GM Dexos1 5W30 1 litr gen 2

36,00 z VAT
Kod: 5W301GEN2 Producent części: GM
Wysyłka od ręki!

Olej GM Dexos2 5W30 5 litrów

136,00 z VAT
Kod: 5W305GM Producent części: GM

Olej GM Dexos1 5W30 5 litrów gen 2

136,00 z VAT
Kod: 5W305GEN2 Producent części: GM
Wysyłka od ręki!

Syntetyczne oleje samochodowe GM

General Motors to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży motoryzacyjnej. W kompleksowej ofercie producenta znajdują się między innymi oleje silnikowe doceniane przez kierowców i ekspertów. Oleje syntetyczne GM są również powszechnie wykorzystywane w sportach motorowych.

Innowacyjne oleje syntetyczne GM

General Motors to firma z ponad 100-letnim doświadczeniem. Od ponad wieku jej cechą charakterystyczną jest stały rozwój i poszukiwanie coraz to lepszych, bardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Obecnie przedsiębiorstwo dysponuje licznymi laboratoriami, a przede wszystkim wiedzą najlepszych fachowców z branży. Dzięki temu oleje syntetyczne General Motors uchodzą dzisiaj za najnowocześniejsze płyny silnikowe, doskonale współpracujące z najbardziej wymagającymi jednostkami napędowymi.

Główne serie olejów syntetycznych GM to: Dexos1 i Dexos2. Olej syntetyczny GM Dexos1 to płyn silnikowy najnowszej generacji, zaliczany do klasy jakościowej SN. Zapewnia pełną ochronę oraz maksymalizuje osiągi silników najnowszej generacji. Niektóre jednostki napędowe, na przykład te montowane w Oplach wyprodukowanych po 2018 roku, wymagają stosowania właśnie olejów Dexos1.

Modele z serii Dexos2 to płyny silnikowe, które również spełniają wysokie standardy. Zalicza się je do klasy jakościowej SM/CF i podobnie jak oleje syntetyczne GM Dexos1 posiadają oznaczenia Fuel Economy oraz LongLife, zatem minimalizują ilość spalanego paliwa oraz zwiększają żywotność silnika.

W iParts.pl szybko i wygodnie kupisz oleje syntetyczne GM Dexos1 i Dexos2. W razie wątpliwości odnośnie tego, czy dany olej jest odpowiedni dla jednostki napędowej w Twoim pojeździe, skontaktuj się z naszym konsultantem. Chętnie udzieli on odpowiedzi na wszelkie pytania oraz doradzi, który olej syntetyczny GM wybrać. Kiedy będziesz już wiedział, czego dokładnie potrzebujesz, wystarczy dokonać zamówienia na naszej stronie, a my tak szybko jak to tylko możliwe, dostarczymy produkt pod wskazany adres.