Oleje półsyntetyczne GM

Znaleziono produktów: 2
Sortuj:
Widok:   
z 1

Półsyntetyczny olej GM

Olej silnikowy to prawdopodobnie najistotniejszy płyn eksploatacyjny w pojeździe spalinowym. To od niego zależy poprawna praca silnika oraz jego wszystkich podzespołów, olej silnikowy ma wpływ na spalanie, a także kondycję jednostki napędowej. Nowoczesne oleje silnikowe marki General Motors (GM) to oleje bardzo wysokiej jakości, cechujące się świetną lepkością, a także odpornością na działanie skrajnych temperatur. Posiadają one w składzie mnóstwo dodatków uszlachetniających, a w wśród nich specjalne detergenty, oczyszczające wnętrze silnika z nagarów i osadów, a także minimalizują ich powstawanie. Olej półsyntetyczny GM to dobry wybór, dający gwarancję najwyższej jakości, zapewniającej długą, oraz bezproblemową eksploatację silnika.

Olej GM 10W40

Półsyntetyczny olej GM 10W40 to stabilny, utrzymujący właściwości olej, który doskonale sprawdza się w benzynowych silnikach samochodów osobowych, a także w wysokoprężnych silnikach lekkich samochodów ciężarowych. Olej ten nadaje się do silników, w których producent umożliwia przedłużone przedziały czasu wymiany oleju, a także do tych, które przez cały rok, pracują na oleju o niskim stopniu lepkości, oraz silników pracujących w ciężkich warunkach. Specjalna nowoczesna receptura tego oleju wpływa korzystnie na redukcję spalania, a także zwiększenie czasu eksploatacji silnika. Olej ten polecany jest do stosowana w samochodach marki Opel, Saab i Chevrolet, jednak z powodzeniem można go stosować również w pojazdach innych producentów.

Oleje półsystentyczne marki GM w iParts

Sklep motoryzacyjny Iparts oferuje bogaty wybór syntetycznych, półsyntetycznych oraz mineralnych olejów samochodowych. Spośród szerokiej gamy produktów, możecie Państwo wybierać te, które spełnią wasze oczekiwania i będą najlepszą opcją dla waszego pojazdu. Oleje półsyntetyczne GM to jedne z chętniej wybieranych olejów samochodowych, stosowanych zarówno przez prywatnych użytkowników aut, jak i przez profesjonalne serwisy samochodowe. W naszym sklepie proponujemy oryginalne oleje półsyntetyczne GM, fabrycznie zapakowane, posiadające gwarancję producenta.