Oleje mineralne GM

Znaleziono produktów: 3
Sortuj:
Widok:   
z 1

Olej Mineralny GM Mineral 15W40 1 Litr

10,92 z VAT
32,00 zł z VAT
Kod: 15W401GM Producent części: GM

Olej GM Mineral 15W40 5 litrów

102,00 z VAT
Kod: 15W405GM Producent części: GM

Młotek blacharski

294,00 z VAT
Kod: 1401245 Producent części: KS TOOLS

Mineralne oleje samochodowe General Motors

GM, czyli General Motors, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w światowej motoryzacji, mogąca się poszczycić ponad 100—letnią historią swej działalności. Taki okres czasu przyniósł amerykańskiemu koncernowi ogromne doświadczenie nie tylko w produkcji globalnych marek i modeli samochodów, ale również w dziedzinie wytwarzania wysokiej jakości asortymentu motoryzacyjnego, w tym olejów silnikowych.

Olej mineralny GM

General Motors od lat proponuje swoim odbiorcom bogaty wachlarz znakomitych środków smarnych, docenianych zarówno przez ekspertów, jak i samych kierowców na całym świecie. Olej mineralny GM to jeden z tych produktów, który stosowany jest już na etapie pierwszego montażu i jest rekomendowany do użytkowania przede wszystkim w samochodach koncernu General Motors.

Olej mineralny GM będzie właściwym wyborem zwłaszcza dla silników w starszych samochodach, legitymujących się dużym przebiegiem. Dzięki swoim unikalnym właściwościom olej mineralny GM zapewnia optymalne smarowanie wszystkich elementów jednostki napędowej, a także gwarantuje właściwe jej zabezpieczenie bez względu na panujące aktualnie warunki eksploatacyjne. Zastosowanie najnowszych technologii pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury pracy silnika, zapewniając jednocześnie bardzo dobrą czystość komory silnika oraz łatwość jego uruchomienia w niskich temperaturach.

Dostępne oleje mineralne GM

  • Olej GM Mineral 15W40 – olej przeznaczony do jednostek benzynowych oraz wysokoprężnych montowanych w samochodach osobowych oraz lekkich pojazdach dostawczych. Rekomendowany do aut koncernu GM (m.in. Chevrolet, Opel, Saab).

Olej mineralny GM dostępny w iParts.pl to produkt zapewniający właściwe chłodzenie, uszczelnienie, czystość oraz maksymalne parametry jednostki napędowej. Dostarczamy wyłącznie oryginalne oleje koncernu General Motors po najniższej rynkowej cenie. Gwarantujemy fachową obsługę oraz pomoc na każdym etapie zakupów, a także natychmiastową realizację zamówienia.