Oleje syntetyczne Fuchs

Znaleziono produktów: 28
Sortuj:
Widok:   
z 1

28,00 z VAT
Kod: 5W401GT1 Producent części: FUCHS

45,00 z VAT
Kod: 5W301GT1C4 Producent części: FUCHS

58,00 z VAT
Kod: 0W201GT1 Producent części: FUCHS

70,00 z VAT
Kod: 5W301GT1PFLEX Producent części: FUCHS

100,00 z VAT
Kod: 5W404GT1 Producent części: FUCHS

114,00 z VAT
Kod: 5W301GT1PROC1 Producent części: FUCHS

128,00 z VAT
Kod: 5W304GT1PFLEX Producent części: FUCHS

150,00 z VAT
Kod: 10W404CARGOMC Producent części: FUCHS

227,00 z VAT
Kod: 0W204GT1 Producent części: FUCHS

Syntetyczne oleje samochodowe Fuchs

Fuchs to firma powstała w Niemczech, dzisiaj jednak jest to przedsiębiorstwo międzynarodowe. Marka jest obecna na rynku od niemal 90 lat, natomiast w Polsce pojawiła się przeszło 30 lat temu. Niewątpliwie producenta należy zaliczyć do najbardziej renomowanych na świecie, natomiast oleje syntetyczne Fuchs to synonim wysokiej jakości i innowacyjności.

Uniwersalne oleje syntetyczne Fuchs

Wysoka jakość olejów syntetycznych Fuchs nie podlega dyskusji. Co jeszcze je charakteryzuje? Z pewnością należy w tym miejscu wskazać na uniwersalność. Produkowane przez niemieckie przedsiębiorstwo oleje silnikowe sprawdzają się zarówno w spokojnym ruchu miejskim, jak i podczas szybkiej i często agresywnej jazdy autostradą. Technologie zastosowane podczas produkcji płynów eksploatacyjnych marki Fuchs sprawiają, że oleje silnikowe tej marki dostosowują się do aktualnej sytuacji, zmieniając konsystencję i zapewniając dokładnie taką ochronę, jaka jest niezbędna w danej chwili.

Fuchs Titan Supersyn i Fuchs Titan GT1

Wymienione serie olejów syntetycznych Fuchs należą do najpopularniejszych w ofercie producenta. Oleje silnikowe Fuchs Titan SuperSyn to płyny sporządzone tak, aby ułatwiać zapalanie silnika w każdej temperaturze. Ponadto, celem konstruktorów było w tym przypadku przygotowanie olejów, które będą znacząco zmniejszały zużycie paliwa. Natomiast oleje syntetyczne Fuchs Titan GT1 najlepiej sprawdzają się w nowoczesnych pojazdach, wyposażonych w najbardziej wymagające jednostki napędowe dostępne na rynku. Podobnie jak oleje z serii SuperSyn, zapewniają bezproblemowy i szybki zapłon nawet przy niskiej temperaturze otoczenia.

W ofercie sklepu iParts.pl znajdują się wszystkie najważniejsze oleje syntetyczne Fuchs. Znajdziesz u nas płyny idealnie sprawdzające się w ruchu miejskim, jak i takie, które warto stosować głównie w samochodach sportowych. Posiadamy bogatą ofertę olejów silnikowych Fuchs z wymienionych serii Titan SuperSyn i Titan GT1. Tym samym każdy, niezależnie od modelu posiadanego pojazdu, bez problemu odszuka w naszej ofercie olej do swojego samochodu. W przypadku problemów z doborem odpowiedniego oleju zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem.