Oleje półsyntetyczne Fuchs

Znaleziono produktów: 7
Sortuj:
Widok:   
z 1

124,00 z VAT
Kod: 10W404CFE Producent części: FUCHS

20,00 z VAT
Kod: 10W401SMC Producent części: FUCHS

42,00 z VAT
Kod: 10W401UNIPLUSMC Producent części: FUCHS

44,00 z VAT
Kod: 10W401CFE Producent części: FUCHS

110,00 z VAT
Kod: 10W404CNG Producent części: FUCHS

141,00 z VAT
Kod: 10W404UNIPLUSMC Producent części: FUCHS

Olej półsyntetyczny Fuchs

Niemiecka marka Fuchs to producent wysokiej jakości olejów samochodowych. Półsyntetyczne oleje marki Fuchs o lepkości 10W40 wyprodukowane są w technologii Moleculary Converted, która jest uzyskiwana w procesie hydroracingu II. W ofercie tej marki znajdują się produkty przeznaczone do silników różnego typu, zarówno tych z instalacją LPG, jak i silników benzynowych oraz diesli.

Olej półsyntetyczny Fuchs Titan Syn MC 10W40

Olej półsyntetyczny Fuchs Titan Syn MC 10W40 to wysokiej jakości olej idealny do silników benzynowych oraz silników diesla, również z turbodoładowaniem oraz z instalacją LPG lub CNG. Gwarantuje on bezproblemowy rozruch nawet w niskich temperaturach, jego specjalna formuła umożliwia szybką cyrkulację oleju w magistrali olejowej, dzięki czemu możliwe jest wydaje smarowanie silnika w trakcie rozruchu. Ponadto, skład oleju oraz zastosowane dodatki gwarantują jego uniwersalność, oraz funkcjonalność. Dodatkowym jego atutem jest wyjątkowo dobra charakterystyka lepkościowo-temperaturowa, a także duża odporność na ścinanie.

Olej półsyntetyczny Fuchs Titan Unimax Plus MC 10W40

Olej półsyntetyczny Fuchs Titan Unimax Plus MC 10W40 to doskonałej jakości olej silnikowy, wyprodukowany na bazie technologii Moleculary Converted, świetnie sprawdza się zarówno w samochodach osobowych, jak i w pojazdach użytkowych, maszynach budowlanych czy ciężarówkach. Olej ten skutecznie zabezpiecza i wspiera pracę silnika nawet w ciężkich warunkach eksploatacyjnych, specjalnie dobrany zestaw dodatków zabezpiecza silnik podczas pracy w bardzo niskich, a także bardzo wysokich temperaturach.

Oleje samochodowe Fuchs

Oleje niemieckiej marki Fuchs to gwarancja najwyższej jakości, skutecznej ochrony i wydajności. Wybierając oleje półsyntetyczne Fuchs w naszym sklepie, macie Państwo pewność najwyższego poziomu obsługi oraz wsparcia przed i posprzedażowego. Oferowane przez nas produkty są w 100% oryginalne, nowe i posiadają wszelkie atesty producentów. Zapewniamy najlepszy stosunek jakości produktów do ich cen, oferujemy fachowe doradztwo oraz pomoc w doborze odpowiednich produktów do Państwa samochodu.