Oleje mineralne Fuchs

Znaleziono produktów: 4
Sortuj:
Widok:   
z 1

Mineralne oleje samochodowe Fuchs

Grupa FUCHS to niemiecki koncern, który od ponad 85 lat zajmuje się opracowywaniem oraz wytwarzaniem różnego rodzaju środków smarnych oraz produktów pokrewnych do praktycznie wszystkich obszarów zastosowań i sektorów gospodarki. Istotną częścią działalności niemieckiej marki stanowi sektor motoryzacyjny, dla którego przygotowywane są wysokiej klasy środki smarne, w tym m.in. olej mineralny FUCHS dla utrzymania najwyższych parametrów silnika samochodowego.

Olej mineralny FUCHS

Olej mineralny FUCHS to produkt przeznaczony do wszechstronnego stosowania w jednostkach napędowych montowanych w samochodach osobowych, dostawczych, autobusach oraz w pojazdach ciężarowych. Środek smarny niemieckiego producenta ma na celu utrzymanie najwyższych parametrów oleju przez cały okres czasu pomiędzy kolejnymi jego wymianami. Olej mineralny FUCHS to doskonały środek zapewniający optymalną ochronę silnika przed zużyciem oraz korozją. Tego typu olej to idealne rozwiązanie dla jednostek wysokoprężnych lub benzynowych, w tym także tych z turbodoładowaniem.

Olej mineralny FUCHS to produkt nieustannie wykorzystywany na liniach produkcyjnych takich czołowych marek samochodowych, jak np. Volkswagen, Audi, Mercedes czy BMW. Zastosowana w nim technologia XTL pozwala olejowi na szybsze i łatwiejsze docieranie do miejsc, gdzie niezbędna jest skuteczna warstwa ochronna powierzchni silnika, nawet w ekstremalnych warunkach. Olej mineralny FUCHS to niezawodne bezpieczeństwo eksploatacji jednostki napędowej przez cały okres użytkowania oleju.

Dostępne oleje mineralne FUCHS

  • Olej FUCHS Titan Formel Plus 15W40 – wielosezonowy olej mineralny do silników benzynowych i wysokoprężnych montowanych w samochodach osobowych, dostawczych, w autobusach oraz maszynach budowlanych.
  • Olej FUCHS Titan CNG 15W40 – do silników benzynowych i wysokoprężnych zasilanych gazem CNG.

Jeżeli szukasz optymalnego środka smarnego do swojego samochodu, to olej mineralny FUCHS z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania. W iParts.pl kupisz go po najniższej rynkowej cenie z gwarancją jakości producenta.