Oleje półsyntetyczne Elf

Znaleziono produktów: 3
Sortuj:
Widok:   
z 1

Olej ELF Evolution 700 STI 10W40 1 litr

34,00 z VAT
Kod: 10W401EVOLUTION700STI Producent części: ELF
Wysyłka od ręki! ?

Olej Półsyntetyczny ELF Competition/Evolution 700 STI 10W40 4 Litry

93,00 z VAT
Kod: 10W404EVOLUTION700STI Producent części: ELF
Wysyłka od ręki! ?

Olej ELF Evolution 700 STI 10W40 5 litrów

115,00 z VAT
Kod: 10W405EVOLUTION700STI Producent części: ELF
Wysyłka od ręki! ?

Silnikowe oleje półsyntetyczne ELF

Oleje półsyntetyczne Elf to gwarancja skutecznej i dokładnej ochrony silnika. Stosowane mogą być zarówno w silnikach benzynowych i jak w silnikach diesla. Oleje marki Elf łączą świetne parametry robocze, z przystępną ceną.

Elf Evolution 700 STI 10W40

Olej półsyntetyczny Elf Evolution 700 STI 10W40 przeznaczony jest do nowoczesnych silników benzynowych oraz wysokoprężnych. Świetnie sprawdza się w silnikach z turbodoładowaniem, wielozaworowych, wolnossących, z wałkami rozrządu w głowicy, z katalizatorem spalin, lub bez, a także z instalacją LPG. Oryginalna receptura tego oleju skutecznie wycisza pracę hydraulicznych układów kompensacji luzu zaworowego, a także zwiększa żywotność silnika. Ponadto, doskonale chroni silnik już od pierwszych chwil od momentu rozruchu, budując niezwłocznie niezbędne ciśnienie oraz temperaturę. Olej Elf Evolution 700 STI 10W40 może być stosowany zarówno do jazdy miejskiej, jak i do jazdy po autostradzie z dużą prędkością, możemy go używać w samochodach osobowych, a także dostawczych, sprawdza się świetnie w niemal każdych warunkach eksploatacyjnych. Ogromną zaletą tego oleju jest jego niezawodna płynność nawet w niskich temperaturach, wysoki wskaźnik lepkości w bardzo wysokich temperaturach wywołanych pracą silnika na dużych obrotach – np. podczas jazdy sportowej, a także wysoka odporność na ścinanie polimerów, które zastosowano w jego składzie. Olej ten wykazuje całkowitą neutralność w stosunku do uszczelek, ma świetne właściwości antywapienne, a także antykorozyjne.

Samochodowe oleje półsyntetyczne Elf

W ofercie Iparts znajdziecie Państwo najpopularniejsze oleje półsyntetyczne Elf, zapewniające najwyższą jakość i ochronę różnego rodzaju silników. Szybka dostawa, najkorzystniejsze ceny, oraz fachowe doradztwo sprawiają, że w naszym sklepie znajdziecie olej idealny do swojego samochodu. Nowoczesne oleje półsyntetyczne Elf to doskonały wybór dla tych, którzy szukają sprawdzonej, pewnej i skutecznej ochrony dla silnika swojego auta.