Oleje mineralne Elf

Znaleziono produktów: 7
Sortuj:
Widok:   
z 1

29,00 z VAT
Kod: 15W401SPORTITXI Producent części: ELF

103,00 z VAT
Kod: 15W405TURBODIESEL Producent części: ELF

69,00 z VAT
Kod: 15W405START Producent części: ELF

86,00 z VAT
Kod: 15W405SPORTITXI Producent części: ELF

Mineralne oleje samochodowe ELF

Marka ELF to francuski koncern olejowo-naftowy, który połączył siły z firmą TotalFina, tworząc markę TotalFinaElf w 2003 roku. Pomimo fuzji, produkty z logo ELF nadal pozostają jednymi z najważniejszych w ofercie całego koncernu. Oferta francuskiej firmy to bardzo szerokie spektrum asortymentowe, w skład którego wchodzą produkty opracowane we współpracy z wieloma czołowymi producentami samochodów. Ważną część tej oferty stanowi olej mineralny ELF, uważany przez wielu ekspertów za jeden z najlepszych obecnie środków smarnych dostępnych na rynku.

Olej mineralny ELF

Olej mineralny ELF cechuje się o wiele większą lepkością niż oleje syntetyczne oraz półsyntetyczne, dlatego też nadaje się on idealnie do stosowania w samochodach z silnikami o dużym przebiegu. Produkty mineralne francuskiej marki są przeznaczone do stosowania w jednostkach benzynowych oraz wysokoprężnych zarówno starszego typu, jak i w najnowszych konstrukcjach silnikowych. Sprawdzą się one w jednostkach wielozaworowych, wolnossących i turbodoładowanych, z wałkami rozrządu w głowicy, z katalizatorem lub bez, a także w silnikach zasilanych benzyną bezołowiową.

Olej mineralny ELF pozwala nie tylko na skuteczną redukcję tarcia powstającego w silniku, ale również optymalnie schładza jego poszczególne elementy, uszczelnia je, usuwa niebezpieczne zanieczyszczenia, a także chroni jednostkę napędową przed korozją oraz zmniejsza drgania pojawiające się podczas pracy silnika.

Dostępne oleje mineralne ELF

  • Olej ELF Sport TXI 15W40 – do silników benzynowych i wysokoprężnych z turbodoładowaniem.
  • Olej ELF Evolution 500 Turbo Diesel 15W40 – do jednostek wysokoprężnych, w tym także turbodoładowanych.
  • Olej ELF Performance Super D 15W40 – wielosezonowy olej mineralny do mocno obciążonych silników wysokoprężnych z turbodoładowaniem lub bez, z intercoolerem, a także do silników benzynowych.
  • Olej ELF Start 15W40 – wysokiej jakości olej mineralny ELF przeznaczony do wszystkich silników benzynowych i wysokoprężnych.

Olej mineralny ELF dostępny w naszym sklepie to produkt charakteryzujący się bardzo dobrą relacją ceny do jakości. Gwarantujemy doskonałą klasę wszystkich produktów, najniższe ceny, profesjonalne doradztwo i obsługę, a także natychmiastową realizację zamówienia.