Żarówki WY21W

Znaleziono produktów: 6
Sortuj:
Widok:   
z 1

Żarówki samochodowe WY21W

W 2007 roku w Polsce wszedł w życie obowiązek jazdy samochodem z włączonymi światłami przez całą dobę. Bez odpowiednich żarówek żaden samochód nie będzie w stanie zapewnić kierowcy odpowiedniego zewnętrznego źródła światła w ruchu drogowym.

Żarówki samochodowe WY21W to jednowłóknowe żarówki pomocnicze stosowane przede wszystkim w przezroczystych kierunkowskazach, światłach STOP, światłach cofania oraz w światłach przeciwmgielnych zarówno w samochodach osobowych, jak i dostawczych. Żarówki tego typu to żarówki o żółtym zabarwieniu. Świadczy o tym literka „Y” (ang. Yellow) umieszczona w oznaczeniu tego produktu.

Żarówki WY21W posiada moc znamionową 21 W i pracuje przy napięciu zasilającym 12 V. Zostały one wyposażone w gniazda typu W3x16 d. Żarówki tego typu znajdują swoje zastosowanie w wielu modelach samochodów znanych światowych koncernów motoryzacyjnych, jak np.: Chevrolet, Citroen, Daihatsu, MG, Toyota, VW, Jeep czy też Ford.

Żarówki samochodowe WY21W, oferowane przez iParts.pl, posiadają homologację, spełniającą restrykcyjne wymagania norm ECE oraz wymogi europejskiej normy E1. Dostępne w sklepie żarówki pochodzą od najlepszych światowych producentów oświetlenia samochodowego (m.in. Osram, Philips, Maxgear).

Zapraszamy na zakupy do iParts.pl!