Żarniki ksenonowe D8S

Znaleziono produktów: 2
Sortuj:
Widok:   
z 1

395,00 z VAT
Kod: 66548CBN Producent części: OSRAM

Żarniki ksenonowe D8S

Żarnikami potocznie nazywa się żarówki ksenonowe, w tym żarówki D8S, To ten rodzaj lamp, który bez wątpienia zapewnia najlepszą widoczność. Porównując światła ksenonowe do halogenowych, to te pierwsze wypadają w zestawieniu znacznie korzystniej. Żarniki zapewniają aż dwukrotnie mocniejsze światło. Jazda samochodem, w którym są zamontowane żarówki D8S to czysta przyjemność – żarówki samochodowe D8S imitują efekt taki, jaki dałoby oświetlenie słoneczne. Lepsze światło i lepszy kontrast tego, co znajduje się przed przednią szybą samochodu to duże udogodnienie podczas mniejszych i większych podróży, szczególnie tych po zmroku.

Żarówki D8S – co należy o nich wiedzieć?

Oprócz tego, że żarówki D8S są żarówkami ksenonowymi, warto wiedzieć, że są bardzo wytrzymałe. Duża w tym zasługa dobrego producenta. Homologacja w przypadku tego typu żarówek to absolutna konieczność. Tym samym bez obaw można używać ich jako świateł reflektorów i poruszać się po drogach publicznych. Spełniają wszelkie normy i przepisy. Producent zadbał o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Nie da się pominąć włączania świateł – przepisy są nieugięte, trzeba jeździć z uruchomionymi światłami bez względu na porę roku. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać najlepszy rodzaj żarówek D8S. Kontrast czy barwa światła są ważne, ale żarówka D8S radzi sobie doskonale w każdych warunkach, zapewniając świetną widoczność. Ułatwiona widoczność to większe bezpieczeństwo na drodze.

Żarówki samochodowe ksenonowe – zalety tego rozwiązania

Nasz sklep internetowy iParts.pl posiada w swojej bogatej ofercie również żarówki samochodowe ksenonowe. Obecnie coraz więcej kierowców, poszukujących produktów klasy premium, decyduje się właśnie na tego typu modele. Żarówki ksenonowe do samochodu to w przypadku naszych produktów tanie żarówki, ze względu na niskie marże nakładane na produkty.

Żarówka ksenonowa to zakup, który gwarantuje, że produkt posłuży przez lata. Długa żywotność, jaką cechuje się oświetlenie ksenonowe, jest jednym z czynników, dzięki którym produkty te są tak rozchwytywane przez klientów sklepu iParts. U nas znajdziesz wyselekcjonowane żarówki tylko z pewnego źródła – od renomowanych producentów, takich jak firma OSRAM.

Nie wiesz, które żarówki wybrać? A może chcesz dowiedzieć się więcej na temat ksenonów? Zachęcamy zatem do kontaktu. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i rozwieją wątpliwości. Nie zwlekaj i już dzisiaj skorzystaj z oferty najlepszych żarówek na rynku.