Zestawy do montażu rozrządu

Znaleziono produktów: 28
Sortuj:
Widok:   
z 1

459,00 z VAT
Kod: LSR6053 Producent części: LASER

533,00 z VAT
Kod: GV313198000 Producent części: GOVONI

33,00 z VAT
Kod: LSR4581 Producent części: LASER

290,00 z VAT
Kod: LSR2584 Producent części: LASER

Kompletne zestawy do montażu rozrządu

Klucz do pompy wodnej jest jednym z niezastąpionych narzędzi, jeśli chodzi o warsztat samochodowy. Ma on szerokie zastosowanie w pracach mechaników samochodowych oraz w amatorskich pracach warsztatowych. Ma on zastosowanie w przypadku naprawy samochodów Volkswagena, Audi i wielu innych mniej lub bardziej popularnych marek.

Klucze do pompy wodnej to narzędzia, które charakteryzują się specjalistyczną konstrukcją. Te modele kluczy są dedykowane dla pomp cieczy chłodzącej w silnikach wyposażonych w klimatyzację. Sklep narzędziowy iParts posiada w asortymencie klucze, które są oczywiście zgodne ze specyfikacją przyrządu specjalnego VAG.

Profesjonalne zestawy do montażu rozrządu

Oferujemy liczne klucze do pompy wodnej. Ponadto nasz sklep posiada także niejeden kompletny zestaw do montażu rozrządu. Każdy element wchodzący w skład zestawu wykonany jest z wysokiej klasy stali, która gwarantuje wieloletnią trwałość części. Zestawy do montażu rozrządu renomowanego producenta NEO Tools z całą pewnością spełnią oczekiwania profesjonalistów, którzy na pierwszym miejscu stawiają wysoką jakość. Posiadamy bogatą ofertę, aby zaspokoić potrzeby wszystkich klientów. W asortymencie można znaleźć między innymi klucze do pompy wodnej do Volkswagena NEO bez układu klimatyzacji. Wyróżniają się one także specjalną konstrukcją. W każdym warsztacie samochodowym niezastąpiony jest również klucz do demontażu koła pasowego pompy wodnej. Sprawdza się on zarówno w silnikach benzynowych, jak i w dieslach. Ma on zastosowanie w pracach warsztatowych, zwłaszcza jeśli chodzi o montaż rozrządu. Jednak poszczególne elementy z zestawu można wykorzystać również w innych celach. Niewątpliwie każdy warsztat powinien mieć na wyposażeniu wysokiej jakości zestaw do montażu rozrządu.

Przyrządy do kontroli naciągu paska rozrządu

W zestawie do montażu rozrządu nie może również zabraknąć przyrządu do kontroli naciągu paska. To profesjonalne narzędzie pozwala dokonać pomiarów pasków cechujących się różną szerokością oraz różną wysokością. Tego typu przyrządy sprawdzają się wszędzie tam, gdzie w milimetrach podawana jest wartość ugięcia paska pod określonym obciążeniem (Nm). W ofercie można znaleźć także nasadkę do ustalania wałka rozrządu. Przydaje się ona między innymi w samochodach typu Fiat 1,3 i w wielu innych. Niemniej jednak tego typu narzędzia do montażu rozrządu oraz jego kontroli znajdują zastosowanie w niemal wszystkich samochodach poruszających się dzisiaj po polskich drogach. W asortymencie znajdują się też zestawy kluczy do alternatora i klucze do napinania paska rozrządu. Są one niezastąpione zawsze wtedy, kiedy rozrząd samochodowy musi być wymieniony.