Narzędzia do filtrów

Znaleziono produktów: 9
Sortuj:
Widok:   
z 1

Klucze i narzędzia do filtrów samochodowych

Okresowe wymiany eksploatacyjne filtrów zamontowanych w naszym samochodzie to całkowicie normalna i regularnie wykonywana czynność serwisowa. Jest obowiązkowa dla każdego samochodu i to niezależnie od sposobu jego działania czy tego, w jaki napęd oraz jednostkę napędową został wyposażony. Najpopularniejszymi, a zarazem najczęściej wymienianymi filtrami w samochodach posiadających konwencjonalne silniki spalinowe są filtry: powietrza, kabinowy, oleju oraz paliwa. W nowoczesnych samochodach musimy się niestety liczyć również z potrzebą okresowej wymiany lub przynajmniej regeneracji filtrów odpowiadających za wyłapywanie cząstek stałych znajdujących się w spalinach. Mowa tutaj o popularnych filtra DPF oraz FAP.

Niezależnie więc od tego, z jakim samochodem mamy do czynienia, musimy się liczyć z tym, że raz na jakiś czas powinniśmy wymienić jeden z wielu lub nawet kilka filtrów. By zrobić to w jak najbardziej profesjonalny i jak najbezpieczniejszy dla naszego samochodu sposób, powinniśmy do tego celu wykorzystać odpowiednie narzędzia. To właśnie dzięki nim jesteśmy w stanie skutecznie przeprowadzić wymianę niemalże każdego filtra zamontowanego w naszym samochodzie.

Filtry samochodowe

O ile w przypadku wymiany filtra powietrza czy kabinowego jesteśmy w stanie osiągnąć zamierzony skutek wykorzystując podstawowe narzędzia, takie jak śrubokręt czy klucz płaski, o tyle wymiana np. filtra oleju czy filtra paliwa wymaga od nas nieco większego zaangażowania, umiejętności oraz arsenału narzędzi. Kształt i działanie klucza do filtra zależny jest od modelu naszego samochodu. W każdym przypadkiem cel jest ten sam – odkręcenie lub wymontowanie filtra z naszego samochodu.

Zestaw kluczy do filtrów

Każdy mechanik lub pasjonat motoryzacji, który lubi raz na jakiś czas pomajsterkować powinien mieć w swoim garażu zestaw kluczy do filtrów występujących w jego samochodzie. Tego typu narzędzia to absolutna podstawa w sytuacji, gdy planujemy okresowe czynności serwisowe naszego pojazdu.

Nasz sklep internetowy zapewnia klientom fachową obsługę oraz bogatą ofertę również jako sklep narzędziowy. Wśród dostępnych u nas produktów znajdziesz m.in. zestawy kluczy do filtrów, pojedyncze klucze do filtrów, a także same filtry przeznaczone do samochodów wielu popularnych i najczęściej występujących na naszych drogach samochodów. Zachęcamy więc Państwa do sprawdzenia naszej bogatej oferty, wybrania odpowiednich produktów dla siebie i swojego samochodu oraz komfortowych i w pełni bezpiecznych zakupów online. Dzięki nam w bardzo szybki i prosty sposób uzupełnicie swój warsztat i otworzycie sobie drogę do możliwości wykonania kolejnych prac przy swoim samochodzie.