Zlewarki do oleju

Znaleziono produktów: 4
Sortuj:
Widok:   
z 1

354,00 z VAT
Kod: YT0718 Producent części: YATO

1130,00 z VAT
Kod: OK083000 Producent części: ROOKS

1326,00 z VAT
Kod: OK083001 Producent części: ROOKS

1746,00 z VAT
Kod: YT07190 Producent części: YATO

Zlewarki warsztatowe na zużyty olej silnikowy

Zlewarko-wysysarka jest urządzeniem służącym do odbioru zużytego płynu eksploatacyjnego. Z jej pomocą można wyssać między innymi olej silnikowy, zalegający w jednostce napędowej. Jest to urządzenie bardzo wszechstronne. Narzędzie to umożliwia również między innymi czyszczenie przewodów oraz rury w jednostce napędowej. Nie ma zatem wątpliwości, że warto polecić ten sprzęt każdemu warsztatowi samochodowemu. Urządzenie znacząco ułatwi i przyspieszy pracę mechaników.

Zlewarko-wysysarka do profesjonalnej wymiany oleju

To akcesorium warsztatowe doskonale sprawdzi się przy profesjonalnych wymianach oleju. Zlewarka do oleju poradzi sobie z tłustą mazią i pozwoli usunąć resztki preparatu zalegające w silniku. Ważną rolę w sprawnej wymianie oleju odgrywają końcówki ssące oraz sonda, znajdujące się na wyposażeniu sprzętu. Zlewarki do oleju mają moc ssania wynoszącą nawet 6.5 litra w przeliczeniu na 1 minutę. Dzięki temu zlewanie oleju samochodowego może stać się bardzo prostym i zupełnie nieobciążającym zadaniem

Zlewarka do oleju i jej bogate wyposażenie

Na wyposażeniu urządzenia znajdują się wygodne kółka jezdne, dzięki którym można transportować zużyty olej, bez obawy o jego rozlanie. Praktyczna, wysoce ergonomiczna rączka jest wygodna w prowadzeniu. Można dzięki niej komfortowo manewrować sprzętem w każdą stronę. W zlewarce do oleju znajduje się idealnie szczelny zbiornik, w którym można przechowywać zużyty płyn. Sprzęt ten umożliwia grawitacyjne spuszczenie oleju z silnika oraz skrzyni biegów.

Zlewarka pneumatyczna o dużym zasięgu działania

Profesjonalny warsztat samochodowy posiada odpowiednie przewody ssące, które charakteryzują się bardzo dobrą szczelnością oraz doskonałą przepustowością. Zlewarka pneumatyczna działająca pod ciśnieniem jest bardzo efektywna i funkcjonalna. Po podniesieniu pojazdu na podnośniku, można od razu użyć tego narzędzia, postępując wedle instrukcji załączonej do zestawu. Obsługa urządzenia nie jest trudna. Każdy może bez trudu doprowadzić do tego, że zlewka do oleju odbierze płyn i odprowadzi go do pojemnika. Tym samym zlewarka to sprzęt, który można wykorzystać również w warsztacie amatorskim.

Niezastąpione akcesoria warsztatowe do pracy w serwisie

Nawet tania zlewarka olejowa może być bardzo precyzyjna w działaniu. Sklep narzędziowy oferuje sprzęt wysokiej klasy, który powinien znaleźć się w podstawowym wyposażeniu każdego mechanika. Działający pod ciśnieniem zlewak pneumatyczny pozwala łatwo i sprawnie opróżnić misę olejową. Dzięki odpowiedniej regulacji wysokości, z łatwością można dopasować sprzęt do aktualnych potrzeb. Tym samym każdy warsztat warto wyposażyć w ten wszechstronny, uniwersalny i funkcjonalny sprzęt.