Wyciągi spalin

Znaleziono produktów: 2
Sortuj:
Widok:   
z 1

Wyciągi spalin niezbędne w każdym warsztacie

Wyciąg spalin stanowi niezastąpione akcesorium w zakładzie mechanicznym. Tego typu sprzęt warsztatowy przeznaczony jest do odciągania spalin samochodowych. Sklep narzędziowy iParts oferuje wysokiej jakości urządzenia od renomowanych dostawców. Marki YATO oraz NEO TOOLS to gwarancja świetnej jakości. Przekłada się ona na długie użytkowanie części i narzędzi. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą wyciągów spalin i wyboru urządzenia najlepiej odpowiadającego indywidualnym potrzebom.

Wyciągi spalin dla poprawy komfortu pracy

Zwykle kompletne wyciągi spalin mają na wyposażeniu: odsysacz, przewód elastyczny, ssawkę. Narzędzia te służą do obsługi samochodów osobowych oraz lekkich dostawczych. Tego typu akcesoria warsztatowe wykonane są ze stali, która gwarantuje długą żywotność produktu, o ile mowa o stopie wysokiej jakości. Ponadto niektóre części urządzenia wykonane są zwykle z tworzywa sztucznego. Ważne jest, aby było to tworzywo odporne na uszkodzenia mechaniczne, działanie chemikaliów, ale przede wszystkim na zanieczyszczenia. Specyficznym rodzajem wyciągu jest odsysacz podwójny. Przyczynia się on do poprawy jakości pracy oraz służy profilaktyce zdrowia mechaników i pracowników zakładów serwisowych.

Odsysacz spalin jako rozwiązanie ekonomiczne

Wyciąg spalin do warsztatu samochodowego to rozwiązanie ekonomiczne, które umożliwia skuteczne pozbycie się zanieczyszczeń. Tym samym wyciąg jest często wykorzystywany w serwisach, warsztatach i punktach diagnostycznych. Innymi słowy wszędzie tam, gdzie ze względu na specyfikę obiektu, obecne są duże ilości spalin. Może on być używany na stanowiskach naprawczych samochodów. Prosta konstrukcja urządzenia gwarantuje długą i jednocześnie bezawaryjną pracę. Odciąg spalin można podzielić na model prosty pojedynczy, prosty podwójny oraz bębnowy. Narzędzia te można wykorzystywać również w kanałach podpodłogowych.

Mobilny wyciąg spalin do zasysania zanieczyszczeń

Dużą popularnością cieszy się mobilny wyciąg spalin. Przeważnie występuje on w wersji bębnowej. Tego typu akcesorium warsztatowe można w każdej chwili wygodnie przemieścić z jednego stanowiska pracy na drugie. Sprzęt ten przeznaczony jest do odprowadzania spalin i ich transportu z silników benzynowych, gazowych oraz dieslowych. Za pomocą profesjonalnego wyciągu spalin można dokonać łatwej regulacji wysokości zasysania zanieczyszczeń. Koła jezdne zapewniają skuteczny transport urządzenia również na zewnątrz pomieszczenia.

Odsysacz spalin - wysoka mobilność oraz łatwy montaż

Odsysacz spalin charakteryzuje się stosunkowo łatwym montażem i wysoką mobilnością. Tego typu sprzęt składa się między innymi z wentylatora, węża odciągowego jak i również z ssawki odciągowej. Wyżej wymienione akcesoria stanowią obowiązkową pozycję jeśli chodzi o każdy profesjonalny warsztat samochodowy. Warto wybrać jakościowy sprzęt od renomowanego producenta. Daje to gwarancję długowieczności sprzętu.