Stojaki do silnika

Znaleziono produktów: 9
Sortuj:
Widok:   
z 1

347,00 z VAT
Kod: OK080112 Producent części: ROOKS

386,99 z VAT
Kod: YT55570 Producent części: YATO

390,00 z VAT
Kod: LSR5669 Producent części: LASER

429,00 z VAT
Kod: OK080111 Producent części: ROOKS

Stojaki warsztatowe na silniki i nie tylko

Stojak warsztatowy przydatny jest podczas profesjonalnego serwisu oraz renowacji silników. Może być on wyposażony w 4 bądź 6 kółek jezdnych, dzięki którym można go transportować po hali, garażu oraz warsztacie samochodowym. Najczęściej składa się z profili czworokątnych, posiada również regulowane mocowania, które zwiększają komfort pracy i jej bezpieczeństwo. Uchwyty regulowane dopasują się do różnych silników. Dobry warsztat samochodowy powinien posiadać najwyższej jakości akcesoria do napraw pojazdów, a także do ich diagnostyki.

Stojaki warsztatowe niezbędne podczas renowacji silników

Stojaki warsztatowe to akcesoria niezbędne podczas wszelkich prac wymagających wyjęcia silnika z samochodu. Tym samym okazują się niezastąpione podczas renowacji jednostki napędowej. Jednak warto zauważyć, że stojaki przydają się podczas renowacji nie tylko silników, ale również skrzyni biegów. Dobre stojaki cechują się porządną, metalową konstrukcją. Na stojakach warsztatowych można podwiesić elementy o dużym udźwigu, wynoszącym nawet 400 - 500 kilogramów. Wyposażone są one w stabilną konstrukcję, dzięki czemu można mieć pewność, że narzędzie nie ugnie się pod dużym ciężarem. Tego typu sprzęt wyróżnia się dużą ergonomią i wygodą użytkowania. Dzięki najwyższej klasy komponentom, będzie on służył wiele lat w każdym warsztacie samochodowym. Dlatego warto wybierać stojaki warsztatowe od najlepszych producentów, którzy nie oszczędzają na materiałach.

Funkcjonalne i ergonomiczne narzędzia warsztatowe

Stojak do silnika posiada uchwyty, na których mocuje się poszczególne elementy. Dla większego bezpieczeństwa można zablokować stojak sworzniem. Następnie można z łatwością przetransportować narzędzie warsztatowe, gdyż jest ono wyposażone w funkcjonalne kółka. Dzięki nim belka do podwieszania silnika może być ustawiona w dowolnym miejscu. Nasz sklep narzędziowy oferuje porządnej jakości akcesoria warsztatowe, które zapewniają bezpieczeństwo wykonywania pracy. Narzędzia firmy ROOKS, które posiadamy w naszym asortymencie, zapewniają świetną jakość w przystępnej cenie.

Mobilna i składana kobyłka warsztatowa

Kobyłka warsztatowa wykonywana jest z solidnej i trwałej stali. Malowana proszkowo wyróżnia się także klasycznym wyglądem. Jest ona odporna na duże obciążenia. Stanowi praktyczne i funkcjonalne narzędzie. Co ważne, w każdym dowolnym momencie można ją przetransportować i złożyć, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca. Bez wątpienia zarówno to narzędzie, jak również każdy tani stojak do warsztatu z naszej oferty, znacząco ułatwią mechanikom pracę w warsztacie.