Prasy

Znaleziono produktów: 8
Sortuj:
Widok:   
z 1

924,00 z VAT
Kod: YT55580 Producent części: YATO

1620,00 z VAT
Kod: YT55581 Producent części: YATO

1919,00 z VAT
Kod: YT55582 Producent części: YATO

2431,00 z VAT
Kod: OK080130 Producent części: ROOKS

2800,00 z VAT
Kod: OK080131 Producent części: ROOKS

4664,00 z VAT
Kod: OK080132 Producent części: ROOKS

Prasy do warsztatu samochodowego

Prasa warsztatowa powstaje z myślą o profesjonalistach. Określana również jako warsztatowa prasa hydrauliczna, wyróżnia się ona funkcjonalnością i wszechstronnością. Tego typu narzędzia sprawdzają się przy pracach mechanicznych związanych z obróbką metali. Z pomocą tego narzędzia można również wciskać bądź wyciskać tuleje, łożyska a także sworznie. Prasa do warsztatu samochodowego może charakteryzować się ogromną siłą nacisku wynoszącą nawet 50 ton.

Wysokiej jakości narzędzia do prasowania łożysk

Sklep narzędziowy iParts oferuje przydatne akcesoria i profesjonalne urządzenia do zakładów motoryzacyjnych. Wśród nich znajdują się liczne urządzenia elektryczne, ale także ręczne. Prasa ręczna dostępna w naszej ofercie wyróżnia się wykorzystaniem do jej konstrukcji bardzo dobrej jakościowo stali, która gwarantuje długą żywotność sprzętu. Solidna konstrukcja oraz swoboda użytkowania narzędzia dają duży komfort pracy. Tania prasa ręczna jest przeznaczona do prasowania między innymi łożysk, piast oraz tulei i innych elementów samochodowych. Przy wielu pracach serwisowych wykorzystuje się dzisiaj profesjonalne prasy warsztatowe, które prostują wały.

Prasa pneumatyczna do kształtowania elementów samochodowych

Prasa pneumatyczna przydaje się przy kształtowaniu poszczególnych elementów. Wykonuje  ona to zadanie przy pomocy gięcia elementów oraz ich tłoczenia. Urządzenie może być pomocne na przykład przy mocowaniu wciskowym łożysk na wałku. Prasę wykorzystuje się także do profesjonalnego mocowania kół zębatych na wałkach. Jest ona bez wątpienia nieoceniona w warsztatach mechaniki pojazdowej oraz w innych specjalistycznych serwisach. Prosta i uniwersalna konstrukcja wykazuje się łatwą obsługą użytkowania narzędzia. Profesjonalne prasy pneumatyczne zaprojektowane są w oparciu o najwyższe potrzeby serwisów mechanicznych i warsztatów samochodowych. Choć prasa to z założenia sprzęt profesjonalny, jak najbardziej można z niej korzystać również w warsztacie przydomowym. Niezbędne jest wtedy jednak zapoznanie się z mechanizmem działania sprzętu, aby można było używać go w pełni bezpiecznie.

Profesjonalne prasy warsztatowe odporne na uszkodzenia mechaniczne

Warsztat samochodowy powinien dysponować wszelkimi profesjonalnymi narzędziami do montażu i demontażu poszczególnych elementów w samochodzie osobowym. Jednak bardzo przydatny jest również sprzęt to kształtowania elementów. Z pomocą pras warsztatowych w warsztacie możliwe jest wykonanie kształtowania łożysk, piast i tulei. Profesjonalne narzędzia od renomowanych dostawców gwarantują odporność na uszkodzenia mechaniczne. Prasy dostępne w iParts posiadają konstrukcje oparte o świetne jakościowo elementy, co wpływa na efektywne użytkowanie części.