Pompy do oleju

Znaleziono produktów: 7
Sortuj:
Widok:   
z 1

77,00 z VAT
Kod: YT0707 Producent części: YATO

95,00 z VAT
Kod: YT0712 Producent części: YATO

119,00 z VAT
Kod: YT07115 Producent części: YATO

906,00 z VAT
Kod: YT0715 Producent części: YATO

305,00 z VAT
Kod: LSR7145 Producent części: LASER

Pompy warsztatowe do oleju silnikowego i paliwa

Pompa do oleju ułatwia opróżnianie zbiorników w samochodach osobowych. Jest ona zatem niezastąpiona w każdym serwisie. Niewątpliwie może być przydatna również przydomowym warsztacie czy też w garażu. Dzięki pompie do oleju każdy z łatwością może wykonać prace związane z wymianą płynów eksploatacyjnych. Każda dostępna w naszej ofercie pompa ręczna do oleju posiada bardzo solidną konstrukcję. Jej żeliwny korpus i aluminiowa rura zapewniają trwałość na długie lata. Jest to model napędzany siłą mięśni. Niemniej dostępne są również pompy automatyczne. Oba rodzaje urządzeń charakteryzują się bardzo łatwą obsługą.

Pompy transferowe odporne na uszkodzenia

Pompy do oleju znacząco przyspieszają pracę w serwisie. Niewątpliwie są to urządzenia przydatne w każdym warsztacie samochodowym. Oferowane przez nas urządzenia, w tym również pompa transferowa, wykonywane są z wysokiej jakości aluminium. Dzięki temu wykazują one dużą odporność na wszelkiego rodzaju zniekształcenia i uszkodzenia mechaniczne. Na uwagę zasługuje również profesjonalna pompa pneumatyczna, która pracuje dzięki wykorzystaniu sprężonego powietrza. To sprzęt nowoczesny, ekonomiczny, a przy tym bardzo przyjazny dla środowiska.

Pompy tłokowe odpowiednie do dozowania oleju

Pompa tłokowa do oleju pozwala na szybkie opróżnienie zbiornika z płynu. Wyposażona jest ona w wygodną, ergonomiczną dźwignię, która daje duży komfort użytkowania. Umożliwia ona bezproblemowe dozowanie preparatu do danego zbiornika. Sklep narzędziowy iParts posiada w swoim asortymencie między innymi pompy oleju YATO. Są to modele bardzo uniwersalne i jednocześnie wszechstronne w działaniu. Narzędzia do wymiany oleju od tego producenta są funkcjonalne i przede wszystkim szybkie w działaniu. Mogą one pracować z dużą wydajnością, wynoszącą nawet 55 litrów pompowanych w ciągu 1 minuty.

Narzędzie do wypompowywania oleju

Warsztat samochodowy powinien posiadać wszelkie narzędzia niezbędne do wymiany płynów. Akcesoria wykorzystywane są między innymi do szybkiego pompowania paliwa z beczki do baku. Mogą one służyć również do pompowania płynów do kanistrów. Pompa do paliwa może mieć również zastosowanie w przypadku pracy w trudno dostępnym miejscu. Można jej używać do olejów: silnikowych, napędowych oraz opałowych. Pompa do oleju silnikowego została zaprojektowana przede wszystkim z myślą o prawidłowym wprowadzeniu płynów do zbiornika w samochodzie osobowym. Poszczególne pompy dostępne w naszym sklepie różnią się między sobą pod względem wydajności, a tym samym również ceny. Niemniej jednak tania pompa do oleju silnikowego również może być urządzeniem w pełni funkcjonalnym.