Piaskarki

Znaleziono produktów: 8
Sortuj:
Widok:   
z 1

Piaskarki warsztatowe do oczyszczania i obróbki powierzchni

Piaskarki to specjalistyczne urządzenia, które pozwalają oczyścić dowolną powierzchnię, na przykład blachę, deskę bądź felgę od samochodu. Do tego celu wykorzystuje się specjalne ścierniwo, które jest nanoszone na dany materiał pod odpowiednim ciśnieniem. Piaskarka jest bardzo efektywnym, a jednocześnie uniwersalnym urządzeniem. Z pomocą profesjonalnych piaskarek można łatwo i wygodnie wyeliminować wszelką rdzę, pozostałe zacieki, trudne do usunięcia normalnymi sposobami osady i naloty. Co ważne, nawet tania piaskarka poradzi sobie z usunięciem pleśni oraz grzybów.

Piaskarka do oczyszczania powierzchni

Warsztat samochodowy, który posiada na wyposażeniu piaskarkę, może szybko i bez trudu oczyścić daną powierzchnię a następnie poddać ponownej obróbce i wykończeniu. Piaskarka warsztatowa zwykle jest wykorzystywana do obróbki metalu. Znajduje zastosowanie w oczyszczaniu blachy oraz poszczególnych elementów wyposażenia pojazdu. Warto jednak zauważyć, że piaskarki są wykorzystywane również poza branżą motoryzacyjną. Służą one także do oczyszczania i obróbki drewna, szkła, kamienia i wielu innych materiałów.

Warto zaznaczyć, że omawiane urządzenie nie tylko usuwa zanieczyszczenia. Przykładowo piaskarka syfonowa bez problemu poradzi sobie ze starą warstwą farby. Dzięki kołom jezdnym, można ją łatwo prowadzić i transportować po zakładzie. Jest ona wyposażona najczęściej w gumowe kółka, lejek, odstojnik, manometr oraz w funkcjonalny pistolet.

Piaskarka kabinowa do eliminacji rdzy i zacieków

Piaskarka kabinowa posiada na wyposażeniu regulator ciśnienia oraz panel sterujący, który umożliwia włączanie oraz wyłączanie każdej funkcji z osobna. Piaskowaniem i poszczególnymi jego etapami można sterować za pomocą panelu sterowania. Obudowa, drzwi oraz ramy w całości projektowane są z wytrzymałej blachy stalowej, która zapewnia stabilność całej konstrukcji. Tego typu piaskarka ciśnieniowa wyposażona jest między innymi w reduktor ciśnienia powietrza, pistolet i wąż odciągowy.

Piaskarka ręczna i mobilna

Sklep narzędziowy iParts oferuje produkty idealne do usuwania rdzy oraz resztek farby. Gwarantują one długą żywotność i komfortowe użytkowanie narzędzi. Piaskarka ręczna sprawdza się w tym aspekcie doskonale, oferując możliwość pracy również w trudno dostępnych miejscach. Warto wspomnieć również o ruchomej odmianie urządzenia. Jest to piaskarka mobilna. Zawierająca w odpowiedniej ilości piasek do piaskowania, tego rodzaju piaskarka może być łatwo przetransportowana w dowolne miejsce, i tam wykorzystana do obróbki lub oczyszczenia powierzchni.