Odsysarki

Znaleziono produktów: 3
Sortuj:
Widok:   
z 1

52,00 z VAT
Kod: YT0708 Producent części: YATO

209,00 z VAT
Kod: YT07087 Producent części: YATO

Zlewarko-odsysarki warsztatowe

Odsysarka do oleju jest bardzo przydatnym narzędziem w każdym warsztacie oraz przydomowym garażu. Przeznaczona jest ona do grawitacyjnego spuszczania zużytego oleju z silników oraz skrzyń biegów. Tym samym narzędzie to okazuje się niezbędne podczas wymiany płynów eksploatacyjnych. Z pewnością do najprostszych narzędzi można zaliczyć ręczną strzykawkę do oleju. Wysysarka ręczna zazwyczaj posiada 400 ml pojemności. Może ona występować również w wariancie 500 ml bądź 1 litr. Wyposażona jest w wygodną, długą rączkę, która zapewnia ergonomiczny uchwyt. Jednak to tylko jeden z kilku rodzajów odsysarek do oleju.

Strzykawka do oleju w pracach warsztatowych

Strzykawka do oleju służy do wpuszczania bądź odsysania płynów z trudno dostępnych miejsc, na przykład ze skrzyni biegów. Można ją również stosować między innymi do mostów napędowych. Sklep narzędziowy iParts oferuje najwyższej jakości przedmioty warsztatowe, które przydają się w pracach amatorskich oraz profesjonalnych. Posiadamy pełną ofertę narzędzi, wśród których nie mogłoby zabraknąć odsysarki. Oferujemy między innymi urządzenia ręczne. Odsysarka ręczna pozwala na efektywne opróżnienie zbiorników samochodowych. W warunkach domowych, używana jedynie od czasu do czasu, okazuje się ona zupełnie wystarczająca.

Odsysarki do podciśnieniowego opróżniania układów

Odsysarki do oleju przeznaczone są do podciśnieniowego opróżniania układów. Z ich pomocą wymienia się poszczególne płyny przy użyciu sondy. Każdy profesjonalny warsztat samochodowy powinien posiadać tego typu sprzęt. Odsysarka warsztatowa wyposażona jest najczęściej w komplet sond ssących. W profesjonalnych odsysarkach występują kółka transportowe, które ułatwiają transport urządzenia pomiędzy pomieszczeniami i samochodami. Zbiorniki pomiarowe pozwalają w pełni kontrolować cały proces eksploatacji sprzętu i płynów.

Funkcjonalna zlewarko-odsysarka o wytrzymałej konstrukcji i dobrych walorach użytkowych

Zlewarko-odsysarka zasilana jest najczęściej poprzez kompresor. Funkcjonalność tego narzędzia polega przede wszystkim na tym, że pozwala ono odsysać zarówno zimny, jak i gorący olej. Dzięki temu procedura wymiany oleju nie zajmuje dużo czasu. Tego typu narzędzia charakteryzują się wytrzymałą konstrukcją. Zabezpieczane są one przed wpływem czynników zewnętrznych, jak również przed zmiennymi temperaturami. Na pokładzie takich narzędzi znajdują się między innymi: rury wysięgnika, złącza sondy, zbiorniki kontrolne oraz przyłącze powietrza. Dzięki odsysarce do oleju można wymienić płyny w samochodach, motocyklach oraz silnikach spalinowych we wszelkiego rodzaju maszynach.