Gogle spawalnicze

Znaleziono produktów: 11
Sortuj:
Widok:   
z 1

Osłona spawalnicza

51,00 z VAT
Kod: RL01102 Producent części: REXXER

Osłona spawalnicza

71,00 z VAT
Kod: RL01103 Producent części: REXXER

Osłona spawalnicza

73,00 z VAT
Kod: RL01104 Producent części: REXXER

Gogle spawalnicze

76,00 z VAT
Kod: RL01051 Producent części: REXXER

Osłona spawalnicza

76,00 z VAT
Kod: RL01101 Producent części: REXXER

Przyłbica spawalnicza

79,00 z VAT
Kod: RL01111 Producent części: REXXER

Gogle spawalnicze regulowane

81,00 z VAT
Kod: RL01050 Producent części: REXXER

Przyłbica spawalnicza z podglądem ps-3

102,00 z VAT
Kod: RL01110 Producent części: REXXER

Gogle do spawania - okulary, przyłbice i maski

Zawód spawacza wymaga zaawansowanych umiejętności manualnych oraz fachowej wiedzy. Niezbędna jest też znajomość zasad bezpieczeństwa. Każdy spawacz wie, że pod żadnym pozorem nie należy rozpoczynać pracy bez gogli spawalniczych. U nas znajdziesz tanie gogle spawalnicze wysokiej klasy. Sprawdź, co mamy Ci do zaoferowania i dlaczego warto wybrać właśnie nasze okulary lub przyłbice spawalnicze.

Dlaczego gogle spawalnicze są niezbędne?

Warto wyjaśnić, czemu właściwie gogle spawalnicze są tak bardzo potrzebne. Otóż spawanie to proces, podczas którego wytwarzane są bardzo wysokie temperatury. Co więcej, powstają iskry. Zarówno temperatura, jak i iskry stanowią dla spawacza ogromne zagrożenie. W kontakcie z oczami lub skórą spowodowałyby poważne oparzenia. Dlatego spawacz korzysta z gogli spawalniczych, jak również z rękawic i stroju ochronnego.

Gogle spawalnicze metalowe i wiele więcej

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju gogle spawalnicze. Oferujemy gogle spawalnicze metalowe, jak również modele zawierające części z tworzywa sztucznego. Warto w tym miejscu wskazać również na gogle spawalnicze samościemniające. To bardzo wygodne rozwiązanie. Tego typu gogle spawalnicze ściemniają się podczas wykonywania pracy, przez co zapobiegają oślepianiu spawacza. Dzięki temu znacząco ułatwiają wykonywanie spawania.

Jednak gogle spawalnicze to nie wszystko, co oferujemy. W naszym asortymencie znajduje się też maska spawalnicza. Podobnie jak przyłbice spawalnicze, maski zakrywają nie tylko oczy, ale w zasadzie całą twarz. Korzystanie z maski spawalniczej jest zalecane w przypadku pracy z najmocniejszymi spawarkami, w trudnych warunkach. Innymi słowy, zawsze wtedy, gdy zagrożenie poparzeniem jest największe.

Tanie gogle do spawania w iParts

Nasza oferta to tanie gogle spawalnicze od różnych producentów. Oczywiście zakres cenowy gogli spawalniczych w naszej ofercie jest zróżnicowany. Jednak śmiało możemy powiedzieć, że wszystkie są tanie, ponieważ cena każdego modelu okazuje się niska w porównaniu z tym, co oferuje konkurencja. Jednocześnie zapewniamy, że każde gogle spawalnicze, które dopuściliśmy do sprzedaży, to sprzęt z najwyższej półki. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami. Nasz sklep za najwyższy cel stawia sobie zadowolenie klientów. Wiemy natomiast doskonale, że nasi klienci doceniają tylko jakościowe produkty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru odpowiednich gogli spawalniczych.

Inne artykuły spawalnicze: