Wyrzynarki pneumatyczne

Znaleziono produktów: 5
Sortuj:
Widok:   
z 1

Wyrzynarka pneumatyczna

128,00 z VAT
Kod: YT09955 Producent części: YATO

Wyrzynarka zasilacz pneumatyczny

769,00 z VAT
Kod: 5155545 Producent części: KS TOOLS

Wyrzynarka zasilacz pneumatyczny

917,00 z VAT
Kod: 5153000 Producent części: KS TOOLS

Wyrzynarka zasilacz pneumatyczny

925,00 z VAT
Kod: 5155045 Producent części: KS TOOLS

Wyrzynarka (zasil. pneumat.)

1155,00 z VAT
Kod: 9034P1 Producent części: HAZET

Wyrzynarki pneumatyczne do warsztatu

Wyrzynarka pneumatyczna to narzędzie zasilane sprężonym powietrzem, które jest dostarczane przez sprężarkę powietrza (kompresor). Ta ręczna piła stosowana jest przede wszystkim do wykonywania cięć krzywoliniowych. Posiada małe, proste ostrze, które porusza się ruchem posuwisto-zwrotnym (w górę i w dół) lub ruchem wahadłowym (w górę i w dół ORAZ do tyłu i do przodu). Wyrzynarka pneumatyczna posuwowa jest w stanie w szybkim czasie przeciąć grube i twarde materiały.

Zastosowanie wyrzynarek pneumatycznych

Prosta wyrzynarka pneumatyczna jest narzędziem wykorzystywanym głównie w warsztatach zajmujących się obróbką i cięciem stalowych elementów. Większość wyrzynarek pneumatycznych wyposażona jest w brzeszczot mocowany równolegle od czoła urządzenia (podobnie, jak w przypadku pił szablastych). Wyrzynarka pneumatyczna do warsztatu przeznaczona jest przede wszystkim do cięcia elementów stalowych lub metalowych za pomocą dedykowanego brzeszczotu.

Wyrzynarki pneumatyczne są narzędziami używanymi nie tylko do szybkiego ciecia metali, ale również drewna, tworzyw sztucznych materiałów z włókien szklanych, itp. Powszechnie stosuje się je np. w przemyśle stolarskim, motoryzacyjnym, technice warsztatowej (lakierniach, zakładach blacharskich, itd.), a także przy produkcji lub obróbce rozmaitych materiałów. Prostsza konstrukcja niż elektryczne narzędzia o takim samym zastosowaniu zapewnia wyrzynarkom pneumatycznym dłuższą, wydajniejszą i bardziej niezawodną pracę.

Wyrzynarka pneumatyczna doskonale sprawdza się przy wszelkiego rodzaju pracach blacharskich. Charakteryzuje się najczęściej dużą prędkością cięcia i sporą mocą, przy niskim zapotrzebowaniu na sprężone powietrze. Wysokiej klasy silnik pneumatyczny zapewnia niski poziom hałasu oraz wibracji, natomiast gumowany uchwyt pozwala na pewne trzymanie urządzenia. Głębokość cięcia jest zazwyczaj możliwa do regulowania za pomocą metalowej osłony brzeszczotu.

Narzędzia pneumatyczne od iParts.pl

Pneumatyczna wyrzynarka do szyb samochodowych to tylko jedno z bogatej oferty narzędzi pneumatycznych dostępnych w iParts.pl. Sklep narzędziowy oferuje praktycznie każde narzędzie do warsztatu w najniższej cenie rynkowej. Wszystkie dostępne produkty są fabrycznie nowe i zostały dostarczone przez czołowych producentów narzędzi warsztatowych.

Inne narzędzia pneumatyczne: