Szlifierki pneumatyczne

Znaleziono produktów: 40
Sortuj:
Widok:   
z 2

Szlifierka pneumatyczna prosta 6mm

90,00 z VAT
Kod: YT09632 Producent części: YATO

Taśmowa szlifierka pneumatyczna 10x330mm

154,00 z VAT
Kod: YT09741 Producent części: YATO
Wysyłka od ręki!

Szlifierka pneumatyczna mimośrodowa 5mm

180,00 z VAT
Kod: YT09740 Producent części: YATO
Wysyłka od ręki!

Mini szlifierka pneumatyczna

188,00 z VAT
Kod: YT0965 Producent części: YATO
Wysyłka od ręki!

Trzpieniowa szlifierka-ucinarka zasilacz pneumatyczny

1141,00 z VAT
Kod: 5155555 Producent części: KS TOOLS

Szlifierka trzpieniowa akumulatorowa

470,00 z VAT
Kod: 5153548 Producent części: KS TOOLS

Szlifierka pistoletowa akumulatorowa

751,00 z VAT
Kod: 5153544 Producent części: KS TOOLS
1 | 2  Następna  

Szlifierki pneumatyczne do warsztatu: oscylacyjna, taśmowa, mimośrodowa

Szlifierki pneumatyczne to doskonałe narzędzia zarówno dla profesjonalnych zakładów stolarskich, punktów lakierniczych czy warsztatów samochodowych, jak i przydomowych warsztatów. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów szlifierek o różnym zastosowaniu. Wyróżnia się dwa ich podstawowe rodzaje - szlifierki elektryczne oraz szlifierki pneumatyczne.

Szlifierki są narzędziami, którymi najczęściej wykańcza się utwardzone powierzchnie wcześniej obrobione innymi metodami. To, co szczególnie odróżnia pneumatyczną szlifierkę kątową od standardowej szlifierki elektrycznej, są jej mniejsze gabaryty oraz niższa masa. Dzięki temu szlifierka pneumatyczna kątowa zapewnia wyższy komfort pracy oraz większe bezpieczeństwo użytkowania.  

Szlifierka kątowa

Kątowa szlifierka pneumatyczna, nazywana również kątówką lub gumówką, to urządzenie, które wykorzystywane jest najczęściej do przecinania elementów wykonanych z metalu, szlifowania elementów metalowych oraz wykonywania nacięć w murze. Pneumatyczne szlifierki kątowe wyposażone są z reguły w wymienne tarcze o średnicy 230 mm, które mocuje się za pomocą specjalnego klucza, który zazwyczaj jest dołączony do urządzenia. Kupując taką szlifierkę, warto zwrócić uwagą na to, czy posiada ona system antywibracyjny oraz czy nie zwalnia swojej prędkości podczas dociskania tarczy do obrabianego materiału.

Szlifierka oscylacyjna

Kolejnym popularnym rodzajem szlifierek pneumatycznych jest szlifierka pneumatyczna oscylacyjna. Jest to doskonałe narzędzie do obróbki powierzchni płaskich oraz do obróbki powierzchni, które są delikatnie zaokrąglone. Szlifierki oscylacyjne posiadają najczęściej specjalny system odsysania pyłu, dzięki któremu podczas pracy wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia są szybko usuwane ze szlifowanej powierzchni. Szlifierki tego typu są wyposażone również bardzo często w funkcję umożliwiającą ustawienia wstępnej prędkości szlifowania. Wybierając taką szlifierkę warto zwrócić uwagę, czy urządzenie oferuje bezkluczykowy system wymiany stóp.

Szlifierka mimośrodkowa

Szlifierka pneumatyczna mimośrodkowa to narzędzie, którego głównym zadaniem jest precyzyjna obróbka powierzchni płaskich oraz delikatnie zakrzywionych. Bardzo popularnym i praktycznym zastosowaniem tego typu szlifierki jest usuwanie starych powłok malarskich. Wiele urządzeń mimośrodkowych wyposażonych jest w funkcję, która umożliwia automatyczne dobieranie prędkości obrotowej. Mimośrodkowa szlifierka pneumatyczna z regulacją obrotów pozwala więc dopasować oczekiwaną szybkość obrotu urządzenia do dokładności szlifowania powierzchni.

Wydajne szlifierki pneumatyczne w sklepie iParts.pl!

Najlepsza szlifierka pneumatyczna 125mm tylko w iParts.pl! W ofercie dostępne są wszystkie rodzaje szlifierek, w tym również szlifierka pneumatyczna taśmowa, kątowa czy też prosta szlifierka pneumatyczna. Sklep narzędziowy iParts.pl to gwarancja najwyższej jakości za najniższą cenę!

Inne narzędzia pneumatyczne: