Przecinarki pneumatyczne

Znaleziono produktów: 4
Sortuj:
Widok:   
z 1

Przecinarka pneumatyczna kompozytowa

91,00 z VAT
Kod: YT09717 Producent części: YATO

Przecinarka pneumatyczna

94,00 z VAT
Kod: YT09715 Producent części: YATO

Przecinarka pneumatyczna

160,00 z VAT
Kod: YT09716 Producent części: YATO

Przecinarki pneumatyczne do warsztatu

Do obróbki metalu w warunkach domowych można stosować podstawowe elektronarzędzia, jak np. wyrzynarki czy szlifierki kątowe. W przypadku zastosowań przemysłowych konieczne są już bardziej zaawansowane rozwiązania, jak np. przecinarki pneumatyczne.

Przecinarki do prac blacharskich i nie tylko

Napędzana sprężonym powietrzem prosta przecinarka pneumatyczna stanowi nieodłączne wyposażenie każdego profesjonalnego warsztatu blacharskiego. Dzięki swej dużej precyzji cięcia, umożliwia ona wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych prac blacharskich. Dostępne obecnie na rynku przecinarki pneumatyczne to urządzenia, które różnią się od siebie gabarytami, szerokością tarczy, zastosowaniem oraz dodatkowymi usprawnieniami ułatwiającymi pracę z materiałem.

Wielofunkcyjna przecinarka pneumatyczna

Przecinarka pneumatyczna do metalu służy do przecinania różnego rodzaju materiałów blacharskich o zróżnicowanej grubości. Jest ona najczęściej podłączana za pomocą elastycznego przewodu tłoczącego sprężone powietrze do kompresora. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie wystarczającej prędkości obrotowej urządzenia (do 22 tys. obrotów na minutę). Przecinarka pneumatyczna 75 mm umożliwia wykonanie bardzo precyzyjnych cięć z wykorzystaniem tarczy o średnicy 75 mm. Wybrane urządzenia dysponują blokadą wrzeciona, co ułatwia ich wymianę. Przecinarki pneumatyczne to, wbrew pozorom, bardzo lekkie urządzenia, co przekłada się bezpośrednio na lepszą ergonomię pracy.

Zastosowanie

Przecinarka pneumatyczna do metalu to niezwykle przydatne narzędzie wykorzystywane do przecinania wszelkiego rodzaju elementów stalowych, jak sworznie, sprężyny, blachy, rury czy pręty. Pneumatyczna przecinarka doskonale radzi sobie z zadaniami w warsztatach samochodowych, serwisach blacharskich i zakładach napraw powypadkowych, a także w halach przemysłowych. Dzięki niej można szybko i łatwo przeprowadzić renowację karoserii lub zdemontować połączenia gwintowe.

Przecinarki pneumatyczne w iParts.pl

Sklep narzędziowy iParts.pl ma na stanie najlepsze przecinarki pneumatyczne dostarczane przez renomowanych producentów narzędzi warsztatowych. Wszystkie oferowane narzędzia pneumatyczne to najlepsza relacja ceny do jakości na polskim rynku.

Inne narzędzia pneumatyczne: